هدر موبایل
1397/08/29 09:40:00
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

اروپایی‌ها در برجام صرفا وعده دادند/ EU به دنبال کاهش نفوذ ایران در منطقه

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطعا اروپایی‌ها به دنبال کاهش نفوذ ایران در منطقه هستند ولی امیدواریم دولتمردان ایران کلاه سرشان نرود و با اقتدار کامل در مقابل زیاده خواهی‌های دشمن بایستند تا مشکلاتی برای کشور ایجاد نشود.
اروپایی‌ها در برجام صرفا وعده دادند/ EU به دنبال کاهش نفوذ ایران در منطقه عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: قطعا اروپایی‌ها به دنبال کاهش نفوذ ایران در منطقه هستند ولی امیدواریم دولتمردان ایران کلاه سرشان نرود و با اقتدار کامل در مقابل زیاده خواهی‌های دشمن بایستند تا مشکلاتی برای کشور ایجاد نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/201709101547408099.jpg اروپایی‌ها,در,برجام,صرفا,وعده,دادند/,EU,به,دنبال,کاهش,نفوذ,ایران,در,منطقه Icana

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مذاکراتی که بین ایران و اروپا در خصوص مسائل منطقه‌ای انجام می‌شود، اظهار داشت: مذاکرات بین ایران و اروپا اگر برای سرگرم کردن ایران باشد قطعا مضر خواهد بود.

اروپایی‌ها در برجام خنجر از پشت به ایران زدند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اروپایی‌ها به دنبال این هستند که برنامه خود را در منطقه پیش ببرند، بیان کرد: اروپایی‌ها در برجام خنجر از پشت به ایران زدند.

وی با بیان اینکه سابقه مذاکرات ایران و اروپا مناسب نیست، افزود: اروپایی‌ها در برجام بدتر از آمریکا عمل کردند و همراهی‌های اتحادیه اروپا فقط در حرف بوده و عملا نوکر آمریکا هستند.

مذاکرات بلند مدت بین ایران و اروپا منافع ملی را تامین نمی‌کند

حسینی کیا با بیان اینکه اگر مذاکرات محدود و در چهارچوب رقابت‌های برابر باشد، باید ظرف یک یا دو جلسه به نتیجه برسد، ادامه داد: مذاکراتی مناسب است که سریع به نتیجه برسد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای گفت: ایران و اروپا در مذاکرات خود باید از موضع برابر مسائل منطقه را حل کنند.

اروپایی‌ها در برجام صرفا وعده دادند

وی با بیان اینکه نباید اجازه دهیم تا اروپایی‌ها در مذاکرات وقت ایران به هدر رود، افزود: مذاکرات ایران و اروپا در مورد برجام یا مسائل منطقه‌ای در صورتی مثبت است که برای جمهوری اسلامی ایران عوایدی داشته باشد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای بیان کرد: متاسفانه اروپایی‌ها در برجام به دنبال وقت‌کشی هستند و صرفا وعده می‌دهند و هیچ گاه به وعده‌های خود عمل نکرده‌اند.

بنا بر تجربه برجام نباید به اروپا اعتماد کنیم

حسینی کیا اظهار داشت: اکنون که تحریم‌های ضد ایرانی برگشته و جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود عمل کرده، سابقه نیز نشان می‌دهد که نباید اطمینانی به طرف مقابل داشته باشیم؛ به فرموده حضرت آیت‌الله جوادی آملی حتی وقتی دیپلمات‌های ایران با غربی‌ها مذاکره می‌کنند و دست می‌دهند باید انگشت دستان خود را بشمارند زیرا آنها قابل اعتماد نیستند و اهل خیانت هستند.

اروپایی‌ها به دنبال کاهش نفوذ ایران در منطقه هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا مذاکرات ایران و اروپا در خصوص مسائل منطقه‌ا‌ی به کاهش نفوذ ایران در منطقه منجر می‌شود؟، گفت: قطعا اروپایی‌ها به دنبال کاهش نفوذ ایران در منطقه هستند ولی امیدواریم دولتمردان ایران کلاه سرشان نرود و با اقتدار کامل در مقابل زیاده خواهی‌های دشمن بایستند تا مشکلاتی برای کشور ایجاد نشود، هر چقدر در مقابل دشمنان محکم بایستند دشمن عقب نشینی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet