هدر موبایل
1397/08/28 15:37:35
سرویس اجتماعی
کیان پور:

شهرداری برای خدمات رسانی به شهروندان در فصل سرما آماده باشد/ تاکسی دربستی معضل اساسی تهرانی ها در فصل سرما

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همه جانبه شهرداری تهران برای خدمات‌رسانی به شهروندان در فصل سرما تاکید کرد و گفت: شهرداری باید معضل تاکسی دربستی را مدیریت کند.
شهرداری برای خدمات رسانی به شهروندان در فصل سرما آماده باشد/ تاکسی دربستی معضل اساسی تهرانی ها در فصل سرما عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همه جانبه شهرداری تهران برای خدمات‌رسانی به شهروندان در فصل سرما تاکید کرد و گفت: شهرداری باید معضل تاکسی دربستی را مدیریت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704104256812040.jpg شهرداری,برای,خدمات,رسانی,به,شهروندان,در,فصل,سرما,آماده,باشد/,تاکسی,دربستی,معضل,اساسی,تهرانی,ها,در,فصل,سرما Icana

مجید کیان پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بر لزوم آمادگی همه جانبه شهرداری پایتخت برای فصل سرما تاکید کرد و گفت: شهرداری به عنوان متولی اصلی خدمات شهری باید آمادگی مناسب را برای مقابله با بحران هایی مانند باران و برف داشته باشد تا مانند گذشته با بارش برف غافلگیر نشود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه شهرداری باید به طور مداوم آمادگی کامل برای مقابله با بحران های احتمالی را داشته باشد، افزود: متاسفانه ضعف شهرداری در مدیریت بحران ها به گونه ای است که سال گذشته با بارش برف نه چندان سنگین برای برف روبی و تکاندن شاخه های درختان از مردم درخواست کمک کرد.

ساختمان های برفی مجلس شورای اسلامی

وی ادامه داد: در این رابطه نیاز است شهرداری توجه جدی به هرس کردن درختان داشته باشد تا در زمان بارش برف با شکسته شدن شاخ و برگ آنها مواجه نشویم.

ضعف شهرداری در مدیریت بارش ها نباید تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و تاخیر ساعت کاری ادارات را در پی داشته باشد

ضعف شهرداری در مدیریت بارش ها نباید تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و تاخیر ساعت کاری ادارات را در پی داشته باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: ضعف شهرداری در مدیریت بارش ها نباید تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و تاخیر ساعت کاری ادارات را در پی داشته باشد در این رابطه نیاز است برنامه ریزی منسجم و مناسبی از سوی شهرداری طراحی شود تا در زمان نیاز به خدمات رسانی به فوریت بتوان نسبت به بازگشایی معابر، شریان ها و معابر اصلی شهر اقدام کرد و شهروندان با مشکل مواجه نشوند.

شهرداری به فکر چاره یابی برای مدیریت معضل تاکسی دربستی در فصل سرما باشد

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه شهرداری باید به فکر چاره یابی برای مدیریت معضل تاکسی دربستی در فصل سرما باشد، گفت: تاکسی دربستی به معضل اساسی شهروندان تهرانی در روزهای بارانی و سرد تبدیل شده و مردم به دلیل کمبود حمل ونقل عمومی مجبور به تحمل سرما می شوند به عنوان مثال در برف گذشته شاهد اخذ کرایه یک میلیونی از یک شهروند تهرانی بودیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet