خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/29 07:10:59
سرویس فرهنگی
زاهدی خبر داد:

تصویب لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت/ رتبه‌های حرفه‌ای برای طبقه بندی معلمان

عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت خبر داد.
تصویب لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت/ رتبه‌های حرفه‌ای برای طبقه بندی معلمان عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108566902811.jpg تصویب,لایحه,نظام,رتبه‌بندی,معلمان,در,کمیسیون,تخصصی,دولت/,رتبه‌های,حرفه‌ای,برای,طبقه,بندی,معلمان Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  گفت: لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان که بررسی آن از دو ماه پیش در کمیسیون اجتماعی و دولت الکترونیک دفتر هیئت دولت آغاز شده بود برای ایجاد ساز و کارهای لازم برای ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای منزلت اجتماعی و مزیت علمی معلمان و افزایش انگیزه برای ارتقای فعالیت‌های آموزشی و پرورشی آنها تهیه شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: در آخرین جلسه تخصصی کمیسیون اجتماعی و دولت الکترونیک دفتر هیئت دولت لایحه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش درباره نظام رتبه‌بندی معلمان با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه کشور به تصویب رسید.

وی بیان کرد: بر اساس این نظام رتبه‌بندی، رتبه‌های حرفه‌ای برای طبقه بندی معلمان در نظر گرفته می‌شود و بر اساس هر رتبه ضرایبی در امتیازات شغل و شاغل و در نتیجه حقوق و مزایای آنها لحاظ می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به جد به دنبال اجرای این طرح بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet