هدر موبایل
1397/08/29 07:18:00
سرویس سیاسی
دهمرده:

پاسخ قاطعانه جمهوری اسلامی با عاملان حادثه میرجاوه در صورت عدم برخورد پاکستان

عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان با اشاره به ربوده شدن ۱۲ مرزبان میرجاوه، گفت: جمهوری اسلامی در صورت عدم برخورد پاکستان با عاملان حادثه میرجاوه همانند برخورد با داعش و الاحوازیه قاطعانه پاسخ تروریست‌ها را می‌دهد.
پاسخ قاطعانه جمهوری اسلامی با عاملان حادثه میرجاوه در صورت عدم برخورد پاکستان عضو مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان با اشاره به ربوده شدن 12 مرزبان میرجاوه، گفت: جمهوری اسلامی در صورت عدم برخورد پاکستان با عاملان حادثه میرجاوه همانند برخورد با داعش و الاحوازیه قاطعانه پاسخ تروریست‌ها را می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804109144508915.jpg پاسخ,قاطعانه,جمهوری,اسلامی,با,عاملان,حادثه,میرجاوه,در,صورت,عدم,برخورد,پاکستان Icana

حبیب اله دهمرده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص آخرین اخبار مربوط به مرزبانان ربوده شده در مرز میرجاوه، گفت: اساس کار برای آزادی مرزبانان وحدت کلمه و انسجام دستگاه‌ها است. دستگاه‌های نظارتی از جمله وزارت کشور و وزارت امور خارجه باید در این خصوص پاسخگو باشند زیرا طبق وظیفه قانونی خود باید امنیت را در مرزهای کشور برقرار و چنین اتفاقاتی را پیگیری کنند.

دولت پاکستان باید با عاملان حادثه میرجاوه برخورد کند/ ورود قاطعانه ایران در صورت عدم برخورد پاکستان

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامیف تصریح کرد: از سوی دیگر افغانستان و پاکستان باید طبق تفاهم‌نامه‌های منعقد شده باید با جمهوری اسلامی ایران مسئولانه برخورد کنند، در غیر این صورت این حق را برای خود قائلیم که با گروه‌های تروریستی که به ما صدمه و آسیب وارد کردند هرچند در خاک پاکستان یا افغانستان برخورد کنیم.

                              بیشتر بخوانید:

 

دهمرده افزود: جمهوری اسلامی ایران همانگونه که پاسخ داعش و الاحوازیه را به دلیل تجاوزات نا به حق داد، در خصوص حادثه مرزبانان میرجاوه هم کوتاه نخواهد آمد مگر آنکه کشور همسایه جوابگوی اتفاق مذکور باشد و با تروریست‌ها برخورد کند. پاکستان و افغانستان از کشورهای دوست ایران است و امنیت ما به هم گره خورده است بنابراین این انتظار نابه جایی نیست.

مرزبانان باید آزاد و زنده به کشور ایران بازگردنده شوند

عضو مجمع سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: جمهوری اسلامی هواپیمای عبدالمالک ریگی را از آسمان به زمین کشاند و با چنین برخوردی اقتدار خود را به رخ جهانیان کشاند، لذا ما اجازه نخواهیم داد هر گروهی به ناحق به کشور تجاوز و به مرزبانان آسیب بزند. از این رو گروگان‌ها باید آزاد و زنده به کشور جمهوری اسلامی ایران بازگردند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی درباره اخبار منتشرشده مبنی بر آزادی 5 نفر از مرزبانان ربوده ‌شده ایرانی در میرجاوه، گفت: آنها اعلام کرده بودند که در مرحله اول 5 نفر از مرزبانان ربوده‌شده را آزاد می‌کنند اما سپاه به‌دنبال آن است تا تمامی مرزبانان را آزاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet