هدر موبایل
1397/09/16 12:04:00
سرویس اقتصادی
شریف پور:

روند فروش املاک و اموال مآزاد بانک ها کُند است

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:کمیسیون اقتصادی موضوع فروش املاک و اموال مآزاد بانک ها را پیگیری می کند و در این راستا باید گزارش عملکرد بانک ها ارائه شود.
روند فروش املاک و اموال مآزاد بانک ها کُند است نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:کمیسیون اقتصادی موضوع فروش املاک و اموال مآزاد بانک ها را پیگیری می کند و در این راستا باید گزارش عملکرد بانک ها ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103699214009.jpg روند,فروش املاک,و,اموال,مآزاد,بانک,ها,کُند,است Icana

عین الله شریف پور در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره عملکرد بانک ها در فروش اموال و املاک مازاد گفت: فروش املاک و اموال مآزاد بانک ها در سال های اخیر مطلوب نبوده و در این رابطه عملکرد قابل دفاعی وجود ندارد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تداوم بنگاهداری بانک ها   باعث رسوب دارایی های جاری سیستم بانکی شده و این موضوع در کُندی جریان نقدینگی کشور تاثیرگذار بوده است.

نماینده مردم ماکو، چالدارن، پلدشت و شوط در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:بانک ها باید دارایی های خود را تبدیل به منابع برای رونق تولید کنند و در راستای توسعه اقتصاد باید نیاز بخش تولید به منابع مالی را رفع کنند.

شریف پور در ادامه گفت و گوی با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت افزود:اگر اولویت کشور اشتغالزایی است باید مشکلات بخش تولید رفع شود و یکی از راهکارهای رفع مشکل حمایت بانک ها از تولیدکنندگان است.

بانک ها علاقه جدی برای خروج از بنگاهداری ندارند

پول

وی ادامه داد:براساس رصد و ارزیابی که ازعملکردها بانک ها صورت گرفته است، احساس می شود بانک ها علاقه جدی برای خروج از بنگاهداری ندارند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:کمیسیون اقتصادی مجلس موضوع فروش املاک و اموال مآزاد بانک ها را پیگیری می کند و در این راستا باید گزارش عملکرد بانک ها در انجام این مهم ارائه شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet