خبرگزاری خانه ملت

شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/08/28 18:05:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_

وعده جهانگیری برای پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه

نماینده مردم ایذه در مجلس از وعده جهانگیری برای پداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
وعده جهانگیری برای پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه نماینده مردم ایذه در مجلس از وعده جهانگیری برای پداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه در آینده‌ای نزدیک خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803104727021933.jpg وعده,جهانگیری,برای,پرداخت,حقوق,کارگران,نیشکر,هفت,تپه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، هدایت‌الله خادمی، نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراضات کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه به دلیل عدم پرداخت حقوق، گفت: مجمع نمایندگان استان خوزستان تاکنون در این زمینه جلساتی را برگزار کرده‌ و نامه‌هایی هم در این زمینه به مسئولان ذیربط ارسال کرده‌ است.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: مجمع نمایندگان استان و برخی دیگر از نمایندگان برای پیگیری و حل مشکلات کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه تاکنون نامه‌ای به لاریجانی رئیس مجلس و همچنین نامه‌ای نیز به فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد ارسال کردند.

هدایت الله خادمی در نطق میان دستور یکشنبه 7 مرداد 1397

 

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با بیان اینکه استاندار خوزستان نیز با جدیت پیگیر حل مشکلات کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه است، تصریح کرد: در جلسه‌ای که روز گذشته استاندار با جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور داشته، وی وعده داده که به زودی حقوق کارگران پرداخت و مشکلات آنها حل شود.

خادمی با بیان اینکه در اداره برخی از شرکت‌ها از مدیران غیرفنی و غیربومی استفاده می‌شود، تأکید کرد: این مدیران عمدتا حس وفاداری و ادامه فعالیت این شرکت‌ها را ندارند و عمدتا توسعه این شرکت‌ها را متوقف می‌کنند که همه این سوء مدیریت‌ها در نهایت باعث بروز مشکل برای شرکت‌ها می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet