هدر موبایل
1397/08/28 21:06:34
سرویس فرهنگی
میرزاده با اشاره بازدید نمایندگان از دانشگاه امام علی(ع):

مجموع 6دانشکده دانشگاه امام علی(ع) یک ردیف بودجه دریافت می‌کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه ۶دانشکده دانشگاه امام علی(ع) کلا یک ردیف بودجه دریافت می‌کنند، این مسئله را شیوه‌ای غیرمعمول در نظام پرداختی دانشگاه‌های دیگر عنوان کرد.
مجموع 6دانشکده دانشگاه امام علی(ع) یک ردیف بودجه دریافت می‌کنند سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه 6دانشکده دانشگاه امام علی(ع) کلا یک ردیف بودجه دریافت می‌کنند، این مسئله را شیوه‌ای غیرمعمول در نظام پرداختی دانشگاه‌های دیگر عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105933103844.jpg مجموع,6دانشکده,دانشگاه,امام,علی(ع),یک,ردیف,بودجه,دریافت,می‌کنند Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه امروز(دوشنبه 28 آبان ماه) جمعی از نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات و دیگر کمیسیون‌های مجلس از دانشگاه امام علی(ع) به دعوت مسئولان این دانشگاه بازدید کردند، گفت: در ابتدا فرماندهان و مسئولان دانشگاه گزارشی درباره فعالیت 6دانشکده فعال در زیرمجموعه دانشگاه امام علی(ع) ارائه کردند.

اولویت دانشگاه امام علی(ع) ابتدا مسائل تربیتی و سپس آموزشی است

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت‌های این دانشگاه در حوزه‌های مختلف مرتبط با ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون مسائل تربیتی و فرهنگی افتخارآمیز بود، ادامه داد: اولویت دانشگاه مذکور ابتدا مسائل تربیتی و سپس آموزشی است بنابراین افرادی که برای ارتش تربیت می‌شوند خودسازی، ایمان، وطن‌پرستی، از خودگذشتی و... را تمرین می‌کنند.  

 مجلس در بودجه سال 98 بازنگری در بودجه دانشگاه امام علی(ع) خواهد داشت

وی با بیان اینکه شیوه‌های تربیتی در این دانشگاه مورد توجه نمایندگان قرار گرفت، افزود: تمامی 6 دانشکده دانشگاه امام علی(ع) کلا یک ردیف بودجه دریافت می‌کنند به همین دلیل ردیف بودجه محدود یکی از مشکلات اساسی آن‌ها بود.

6 دانشکده دانشگاه امام علی(ع) برخلاف دانشگاه‌های دیگر کلا یک ردیف بودجه دریافت می‌کنند

این نماینده مجلس اضافه کرد: در حالی 6 دانشکده این دانشگاه کلا یک ردیف بودجه دریافت می‌کنند که بسیاری از دانشگاه‌های تازه تاسیس با دانشجو و پرسنل محدودتر برای هر یک از دانشکده‌های خود یک ردیف بودجه مجزا دارند.

دانشکده‌های دانشگاه امام علی(ع) باوجود بر عهده داشتن مسئولیت مهمِ آموزشی و تربیتی ارتش کشور  به لحاظ بودجه در مضیقه هستند و این مسئله اصلا به نفع نظام و ارتش کشور نیست

دانشکده‌های دانشگاه امام علی(ع) در مضیقه بودجه‌ای هستند

میرزاده تاکید کرد: این دانشکده‌ها باوجود بر عهده داشتن مسئولیت مهم و مجموعه مسائل آموزشی و تربیتی ارتش کشور  به لحاظ بودجه در مضیقه هستند و این مسئله اصلا به نفع نظام و ارتش کشور نیست لذا مجلس در بودجه سال 98 این مهم را مورد توجه قرار می‌دهد.

گفتگو با دانشجویان دانشگاه امام علی(ع) نشان از کم توقعی آن‌ها داشت

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه بازدید از ابزارالات و فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف نظامی برنامه دیگر نمایندگان در این دانشگاه بود، اضافه کرد: گفتگو با دانشجویان به وضوح نشان از کم توقعی آن‌ها داشت، در حالی که امکانات آنها از دانشجویان بسیاری از دانشگاه‌های دیگر کمتر است اما قانع‌تر بودند و به حداقل‌ها قناعت میکنند و در این دانشگاه آموزش می‌بینند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet