هدر موبایل
1397/08/29 13:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند خبر داد:

جلسه کمیسیون شوراها با شهردار تهران

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت که این کمیسیون بعد از ابلاغ حکم حناچی از سوی وزارت کشور به عنوان شهردار تهران از او برای حضور در کمیسیون دعوت خواهد کرد.
جلسه کمیسیون شوراها با شهردار تهران رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت که این کمیسیون بعد از ابلاغ حکم حناچی از سوی وزارت کشور به عنوان شهردار تهران از او برای حضور در کمیسیون دعوت خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105408628441.jpg جلسه,کمیسیون,شوراها,با,شهردار,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، محمد جواد کولیوند اظهار کرد: وزارت کشور برای صدور حکم شهرداری آقای حناچی ۱۰ روز مهلت دارد و منتظر هستیم که وزارت کشور این حکم را صادر کند تا از آقای حناچی برای حضور در کمیسیون شوراها دعوت کنیم.

بیشتر بخوانید:

وی گفت‌: در این جلسه مباحثی همچون وضعیت حمل و نقل عمومی، توسعه مترو و توسعه فضاهایی برای ارتقای وضعیت محیط زیست مطرح می‌شود. همچنین درباره کمک‌هایی که باید به دستگاه‌های فرهنگی در شهر و استان تهران صورت گیرد نیز مباحثی را مطرح خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا کولیوند در پایان گفت‌ که در این جلسه درباره قوانین مربوط به شهرداری به خصوص جرایم ماده ۱۰۰ و سایر مسائل شهر تهران بحث و بررسی صورت خواهد گرفت.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet