هدر موبایل
1397/08/29 09:42:16
سرویس صحن
در جلسه علنی صورت گرفت؛

موافقت مجلس با تشکیل سازمان صنایع دریایی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

نمایندگان مجلس با تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح موافقت کردند.
موافقت مجلس با تشکیل سازمان صنایع دریایی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نمایندگان مجلس با تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43445.jpg موافقت,مجلس,با,تشکیل,سازمان,صنایع,دریایی,وابسته,به,وزارت,دفاع,و,پشتیبانی,نیروهای,مسلح Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با 162 رأی موافق، 14 رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 227 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

براساس ماده 2 لایحه تشکیل سازمان صنایع دریایی نیروهای مسلح این سازمان دارای شخصیت حقوقی مستقل می باشد و به صورت شرکت دولتی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اداره می گردد.

در تبصره یک این ماده آمده است که امور استخدامی هر یک از کارکنان سازمان تا تصویب قانون اداری استخدامی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، حسب مورد، تابع مقررات استخدامی مربوط در نیروهای مسلح خواهد بود.

در تبصره 2 این ماده؛ صورت های مالی سازمان با ضوابط سازمان حسابرسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رسیدگی می شود.

در تبصره 3 این ماده آمده است که انجام معاملات در مورد محصولات نظامی اعم از کالا یا خدمات تابع مقررات برگزاری مناقصات نیروهای مسلح است. تشخیص محصولات نظامی با پیشنهاد رئیس سازمان و تائید وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

در تبصره 4 این ماده؛ سازمان در مواردی که در این قانون و یا اساسنامه مقررات خاصی پیش بینی نشده است، تابع قوانین و مقررات عمومی کشور خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet