هدر موبایل
1397/08/29 10:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محسن رضایی:

مجمع تشخیص شورای نگهبان دوم و سنا نیست

محسن رضایی گفت: رهبر انقلاب با مشورت مجمع بیش از ٢٠ سال برای همه امور کشور سیاستگذاری کرده است. اگر به این سیاست‌ها عمل می‌شد‌‌‌‌‌‌ مردم با مشکلات اقتصادی مواجه نمی‌شدند.
مجمع تشخیص شورای نگهبان دوم و سنا نیست محسن رضایی گفت: رهبر انقلاب با مشورت مجمع بیش از ٢٠ سال برای همه امور کشور سیاستگذاری کرده است. اگر به این سیاست‌ها عمل می‌شد‌‌‌‌‌‌ مردم با مشکلات اقتصادی مواجه نمی‌شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/48143.jpg مجمع,تشخیص,شورای,نگهبان,دوم,و,سنا,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود در اینستاگرام  با بیان آنکه سیاست گذاری های کلی و نظارت بر آن بیش از دو دهه است که در کشور انجام می شود و اشاره به اجرایی نشدن برخی سیاست‌های کلی ابلاغی در کشور نوشت: «رهبر انقلاب با مشورت مجمع بیش از ٢٠ سال برای همه امور  کشور سیاستگذاری کرده است. اگر به این سیاست‌ها عمل می‌شد‌‌‌‌‌‌ مردم با مشکلات  اقتصادی مواجه نمی‌شدند.سند اقتصاد مقاومتی را اجرا نمی‌کنند. این روزها با مطرح شدن نظارت بر اجرای سیاست‌ها، بمباران تبلیغاتی به راه انداخته‌اند که جلوی نظارت را بگیرند و به کسی حساب پس ندهند.» 

محسن رضایی با انتقاد از عملکرد دولت در کنترل بازار ارز و سکه ادامه داد:  «در یک روز، چندین تن طلا و در طی چندماه میلیاردها دلار ذخایر بانک مرکزی را به بازارهای کاذب سوق می‌دهند و از جوابگویی فرار می‌کنند.»

گفتنی است حملات رسانه ای به مجمع تشخیص مصلحت نظام از زمانی شدت یافت که وظیفه نظارت بر اجرای سیاست های کلی نظام با جدیت دنبال شد. گویی عده ای وجود سیاست های کلی نظام را فقط روی کاغذ می خواهند و هر گونه اثر حقوقی و اعمال واقعی آن را به زیان منافع خود می بینند.

بیشتر بخوانید:

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet