خبرگزاری خانه ملت

شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1397/08/29 16:52:00
سرویس اقتصادی
خجسته؛

تخلفات بانکی را گزارش دهید تا مجلس پیگیری کند

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت:ما قانون تصویب کردیم و اگر خلاف آن عمل شود باید طبق قانون با متخلفین  برخورد شود.
تخلفات بانکی را گزارش دهید تا مجلس پیگیری کند رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت:ما قانون تصویب کردیم و اگر خلاف آن عمل شود باید طبق قانون با متخلفین  برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108667057332.jpg تخلفات,بانکی,را,گزارش,دهید,تا,مجلس,پیگیری,کند Icana

امیر خجسته؛ در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص دریافت حقوق نجومی برخی از هیات مدیره های بانک ها گفت: دستگاه نظارتی ،حراست ما در  بانک و بازرسی ها باید مراقبت کنند.
وی ادامه داد:  ما قانون تصویب کردیم و اگر خلاف آن عمل شود باید طبق قانون با متخلفین  برخورد شود.

 

گزارش دهید تا پیگیری کنیم
خجسته گفت: تا به الان گزارشی به مجلس مبنی بر این موضوع فرستاده نشده ولی چنانچه مطلع شوم به جد  با آنها برخورد می‌کنم.

کسانی که در  بانک مرکزی  مسئولیت داشتند سبب نابودی ارز شدند

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس افزود: کسانی که در  بانک مرکزی  مسئولیت داشتند عملکرد خوبی نداشته و سبب نابودی ارز و کاهش ارزش ارز ملی مان شده  و سیستم بانکی را بر هم ریختند.

 

نظارت بر بانک ها باید افزایش یابد
نماینده مردم همدان، فامنین در مجلس سورای اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر در بانک مرکزی سیستم جدیدی را لحاظ کردند ولی با این حال باید نظارت ها چند برابر شود زیرا  عدم نظارت بانک مرکزی این فاجعه‌ها را به بار آورد.
وی در پایان گفت: دستگاه‌های نظارتی باید به جد ورود کنند و در صورت مشاهده تخلف به ما گزارش بدهند و ما نیز به طور جدی پیگیری خواهیم کرد، شفافیت همین است. 

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet