هدر موبایل
1397/08/29 12:44:41
سرویس اقتصادی
منصوری:

افزایش قیمت خودروها به شرط افزایش کیفیت‌شان انجام می شود/ کمیسیون صنایع با افزایش قیمت موافق نیست

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:وزارت صنعت با افزایش قیمت خودرو ها  به شرط افزایش کیفیت موافقت می‌کند ولی کمیسیون صنایع و معادن مجلس  موافق افزایش قیمت نبوده و نیست.
افزایش قیمت خودروها به شرط افزایش کیفیت‌شان انجام می شود/ کمیسیون صنایع با افزایش قیمت موافق نیست عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:وزارت صنعت با افزایش قیمت خودرو ها  به شرط افزایش کیفیت موافقت می‌کند ولی کمیسیون صنایع و معادن مجلس  موافق افزایش قیمت نبوده و نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108122834845.jpg افزایش,قیمت,خودروها,به,شرط,افزایش,کیفیت‌شان,انجام,می,شود/,کمیسیون,صنایع,با,افزایش,قیمت,موافق,نیست Icana

محمدرضا منصوری؛ در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص زمان و نحوه قیمت گذاری خودروها  گفت: وزارت صنعت با افزایش قیمت خودرو ها  به شرط افزایش کیفیت موافقت می‌کند ولی لازم به ذکر است که کمیسیون صنایع و معادن مجلس  موافق افزایش قیمت نبوده و نیست. 

خودرو وارد نمیکنیم
 

واردات خودرو به کاهش ارزش ارز ملی کمک می کند

وی در خصوص واردات خودروهای خارجی و احتمال رفع ممنوعیت ورود آنها به کشور گفت: قطعا واردات خودرو انجام نمی‌شود برای این که در دوران تحریم هر چه هزینه‌ها کمتر باشد می‌توانیم قیمت‌ها را ثابت نگه داریم و هر چه هزینه‌ها بالاتر برود و ارزمان از کشور  خارج شود ارزش پولمان کاهش پیدا می‌کند.

واردات خودرو تا پایان تحریم ها توجیهی ندارد

منصوری با بیان اینکه  توجیهی برای واردات تا اوایل دوران تحریم نیست افزود: ممکن است در سال آینده شرایط جدیدی در این خصوص به وجود بیاید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: پیشنهاد می‌کنم همین خودروهایی که وارد ایران شده ولی در گمرک ها مانده اند را با گرفتن تعرفه وارد کنیم تا کمی از نیازهای کشور را برطرف کنیم. 

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet