هدر موبایل
1397/08/29 11:23:07
سرویس صحن
در صحن علنی صورت گرفت؛

ارجاع لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) به کمیسیون اقتصادی

نمایندگان مجلس با ارجاع لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) به کمیسیون اقتصادی موافقت کردند.
ارجاع لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) به کمیسیون اقتصادی نمایندگان مجلس با ارجاع لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) به کمیسیون اقتصادی موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/59171.jpg ارجاع,لایحه,نحوه,استفاده،,نگهداری,و,نظارت,بر,پایانه,فروشگاهی,(صندوق,مکانیزه,فروش),به,کمیسیون,اقتصادی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با ارجاع لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) به کمیسیون اقتصادی با 160 رأی موافق، 3 رأی مخالف و 2 رأی ممتنع از مجموع 199 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در همین راستا محمدرضا پور ابراهیمی داورانی در خصوص لزوم ارجاع این لایحه به کمیسیون اقتصادی، گفت: به دلیل اینکه این لایحه در سال گذشته در کمیسیون اقتصادی بررسی شده و جدیدا وزارت ارتباطات سامانه جدیدی را به منظور کنترل و نظارت دقیق تر طراحی کرده لذا تقاضا می شود با ارجاع این لایحه به کمیسیون سامانه ای که وزارت ارتباطات ایجاد کرده در این لایحه اعمال شود.

دکتر علی لاریجانی که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ آقای پورابراهیمی گفت: بهتر است که این لایحه به کمیسیون اقتصادی ارجاع داده شده تا علاوه بر رفع ابهامات نمایندگان و اعمال برخی اصلاحات جدید در صحن علنی مورد بررسی قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet