هدر موبایل
1397/08/29 11:38:20
سرویس صحن
رضایی کوچی در جمع خبرنگاران:

طرح استیضاح وزیر علوم به 100 امضا رسید/ارائه طرح به هیات رئیسه در آینده ای نزدیک

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: یکصد نفر از نمایندگان مجلس طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را امضا کردند و این طرح در آینده ای نزدیک به هیات رئیسه مجلس ارجاع داده می شود.
طرح استیضاح وزیر علوم به 100 امضا رسید/ارائه طرح به هیات رئیسه در آینده ای نزدیک رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: یکصد نفر از نمایندگان مجلس طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری را امضا کردند و این طرح در آینده ای نزدیک به هیات رئیسه مجلس ارجاع داده می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/122902.jpg طرح,استیضاح,وزیر,علوم,به,100,امضا,رسید/ارائه,طرح,به,هیات,رئیسه,در,آینده,ای,نزدیک Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست علنی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت طرح استیضاح غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: تاکنون بیش از 100 امضا برای این طرح استیضاح جمع آوری شده و پیش بینی می شود که نمایندگان بیشتری این طرح را امضا کنند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در تشریح مفاد و محورهای طرح استیضاح وزیر علوم، افزود: این طرح 4 محور اصلی دارد که نحوه انتخاب مدیران دانشگاه ها، تجمیع دانشگاه ها، انتخاب سیاسی در دانشگاه ها و کاهش کیفیت علمی و عملکردی این مراکز جزء محورهای طرح استیضاح محسوب می شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: قطعا با افزایش امضای طرح استیضاح غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری توسط نمایندگان مجلس، این طرح در آینده ای نزدیک برای بررسی بیشتر به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد شد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet