هدر موبایل
1397/08/30 20:14:00
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

آیا SPV اجرا می‌شود؟

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اعلام موگرینی مبنی بر عدم مشخص بودن زمان اجرای SPV، گفت: این سازوکار هیچگاه راه‌اندازی نخواهد شد.
آیا SPV اجرا می‌شود؟ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اعلام موگرینی مبنی بر عدم مشخص بودن زمان اجرای SPV، گفت: این سازوکار هیچگاه راه‌اندازی نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108594821027.jpg آیا,SPV,اجرا,می‌شود؟ Icana

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعلام فدریکا موگرینی درباره نهادهای واسط مالی(SPV) که مشخص نیست چه زمانی راه‌اندازی شود، گفت: موضوع SPV هیچگاه حل نخواهد شد و راه اندازی آن را نمی بینیم.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: آمریکایی ها زمانی درخواست حضور ایران پای میز مذاکره را داشتند که اوباما اعلام کرد تحریم علیه ایران در حال نابودی است و تصور کرد با برجام می تواند ایران را محدود کند.

وی در ادامه با بیان اینکه باید از موضع اقتدار برخورد و تلاش کرد به سمت اقتصاد مقاومتی پیش برویم، اظهار داشت: حتی اگر از فروش نفت کشورمان کاسته شود باید حوزه معدن، کشاورزی و صنعت را فعال کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

 

حسینی کیا در ادامه با تأکید بر اینکه از سوی دیگر باید گزینه های جدید برای ارتباط مالی با کشورهای دنیا ایجاد شود، عنوان کرد: در حال حاضر کشورهای غربی ما را در موضع ضعف قرار داده و هر روز با ما بازی می کنند و در این مسیر قدرتمندتر شده و ما را تضعیف می کنند از این رو باید با تمام توان راه خود را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: برجام تجربه بزرگی برای دولتمردان بود که چقدر در مسیر رسیدن به آن ضرر کرده و عقب افتادیم و امروز جز مواردی جزئی، چیزی از برجام نداریم که به آن استناد کنیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: باید راهکاری ایجاد کنیم تا کسانی که قصد سرمایه گذاری در کشور دارند با مشکلات بانکی و اداری روبرو نشوند تا در نهایت با مدیریت نقدینگی بتوانیم هزار و 700 میلیارد تومان نقدینگی موجود در کشور را به سمت تولید و اشتغال سوق دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet