هدر موبایل
1397/08/29 12:46:35
سرویس صحن
در تذکری شفاهی صورت گرفت؛

لزوم تسریع در عملیاتی کردن طرح های عمرانی استان سیستان و بلوچستان

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسریع در عملیاتی کردن طرح های عمرانی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد.
لزوم تسریع در عملیاتی کردن طرح های عمرانی استان سیستان و بلوچستان نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تسریع در عملیاتی کردن طرح های عمرانی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104241021996.jpg لزوم,تسریع,در,عملیاتی,کردن,طرح,های,عمرانی,استان,سیستان,و,بلوچستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: در رابطه با خشکسالی سیستان ضمن تشکر از آقای رئیس جمهور از ایشان تقاضا می شود در خصوص عملیاتی و اجرایی شدن طرح های عمرانی این استان دستور فرمایند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی خطاب به رؤسای سه قوه، گفت: تنگه داخلی سیستان در حال تخلیه است لذا تلاش زیادی را می طلبد تا این اتفاق نیفتد، خواهشمند است در این خصوص ملاحظات خود را لحاظ فرمایید.

وی خطاب به وزرا و مسئولین اجرایی کشور، ادامه داد: طرح ریزگردها، راه آهن زاهدان- زابل، طرح انتقال آب دریای عمان به رودخانه هیرمند، طرح گازرسانی و برق رسانی، مشکل آب شرب منطقه آزاد، آسفالت راه ها و کارخانه ها، وعده هایی است که داده شده است ولی متاسفانه به آن عمل نشده است لذا خواهش می شود که سریعا این طرح ها عملیاتی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی مسئولان تقاضا می شود که به مسئولیت ذاتی خود از جمله کنترل بازار و قیمت ها و همچنین محکوم کردن مفسدان اقتصادی عمل کنند و موجب رضایتمندی مردم قرار گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet