شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/08/29 23:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تشریح کرد:

وضعیت تامین حامل‌های انرژی در زمستان 97 چگونه خواهد بود

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به در پیش بودن زمستان و احتمال سرمای زیاد در کشور گفت: طبق گزارشات وزارت نفت که به اعضای این کمیسیون و نمایندگان ملت ارائه شده است مشکلی در خصوص تامین حامل‌های انرژی وجود ندارد.
وضعیت تامین حامل‌های انرژی در زمستان 97 چگونه خواهد بود سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به در پیش بودن زمستان و احتمال سرمای زیاد در کشور گفت: طبق گزارشات وزارت نفت که به اعضای این کمیسیون و نمایندگان ملت ارائه شده است مشکلی در خصوص تامین حامل‌های انرژی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104012904155.jpg وضعیت,تامین,حامل‌های,انرژی,در,زمستان,97,چگونه,خواهد,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت اسدالله قره‌خانی الوستانی سخنگوی کمیسیون انرژی و نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی  گفت: تاکنون مشکل خاصی در خصوص کمبود سوخت، گاز و فرآورده‌های انرژی و همچنین بنزین و گازوئیل گزارش نشده است.

بیشتر بخوانید

• دولت به جای سهمیه بندی گلوگاه های قاچاق سوخت را ببندد

• سهمیه بندی بنزین به مصوبه مجلس نیاز دارد

• سهمیه بندی تاکتیکی برای کنترل مصرف سوخت

• چگونه سوخت سهمیه بندی می شود؟

• نرخ سوخت پلکانی می شود؟​

وی با تأکید براینکه نگرانی در این خصوص وجود ندارد، افزود: در بخش آب و برق به دلیل مصرف زیاد مردم در این خصوص در سال آینده نگرانی‌هایی داریم.

وضعیعت آب و برق کشور در سال 97

 

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: مصرف سوخت و حجم زیاد در این بخش و همچنین شدت مصرف انرژی در کشورمان موجب نگرانی‌های پژوهشگران و محققان است.

به گزارش فارس وی در پایان با بیان اینکه تاکنون گزارشات نگران‌کننده‌ای در خصوص تأمین سوخت و انرژی در 6 ماه دوم سال جاری به ما ارائه نشده است ، گفت: لذا به نظر می‌رسد در این خصوص معضلی را نخواهیم داشت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet