خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/08/29 17:54:24
سرویس اجتماعی
عابدی در تشریح نشست کمیسیون بهداشت ودرمان:

پاسخ وزیر بهداشت به سوال نمایندگان در مجلس

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت: وزیر بهداشت و درمان و آموزش کشور در جلسه امروز کمیسیون بهداشت حاضر و به سوالات برخی از نمایندگان در رابطه با مسائل وزارت بهداشت و درمان، مشکلات بیمه، مراکز درمانی و  اورژانسی و همچنین مشکلات حوزه دارو پاسخ داد.
پاسخ وزیر بهداشت به سوال نمایندگان در مجلس سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت: وزیر بهداشت و درمان و آموزش کشور در جلسه امروز کمیسیون بهداشت حاضر و به سوالات برخی از نمایندگان در رابطه با مسائل وزارت بهداشت و درمان، مشکلات بیمه، مراکز درمانی و  اورژانسی و همچنین مشکلات حوزه دارو پاسخ داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43232.jpg پاسخ,وزیر,بهداشت,به,سوال,نمایندگان,در,مجلس Icana

حیدرعلی عابدی درگفت‌وگوباخبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( سه شنبه 29 آبان ماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی  گفت: وزیر بهداشت و درمان و آموزش کشور در جلسه امروز کمیسیون بهداشت حاضر و به سوالات برخی از نمایندگان در رابطه با مسائل وزارت بهداشت و درمان، مشکلات بیمه، مراکز درمانی و  اورژانسی و همچنین مشکلات حوزه دارو پاسخ داد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در رابطه با سوال نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد مقرر شد کمیته‌ای در کمیسیون بهداشت تشکیل شود تا مشکلات خانواده بیمار را از طریق مراجع قضایی پیگیری کند. همچنین در رابطه با سوال علیم یارمحمدی  نماینده مردم زاهدان نیز مقرر شد کمیسیون بهداشت مجلس بازدیدی از استان سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان داشته باشد و به مشکلات آنها رسیدگی کند.

وی با اشاره به سوال غلامرضا کاتب  نماینده مردم گرمسار مبنی بر تفاوت خدمات بیمارستان‌ها در ابتدا و انتهای هر ماه گفت: وزیر بهداشت افزایش هزینه بیمارستان را عامل این تفاوت خدمات دانست که باید مدیریت و کنترل شود تا بیمه‌ها توانایی پرداخت هزینه‌ها را داشته باشند، همچنین باید طرح جامعی برای حل مشکلات مردم در این خصوص ارائه شود. 

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، تصریح کرد: نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه نیز سوالی مطرح کرد که قرار شد در صحن مجلس به آن پاسخ داده شود، همچنین لاشکی نماینده مردم نور نیز در رابطه با عدم تکمیل ساختمان اورژانس نوشهر سوال را مطرح کرد که مقرر شد بازدیدی میدانی برای بررسی و رسیدگی به صورت بگیرد. در ادامه این جلسه نیز فاطمه حسینی نماینده تهران و محمدحسین فرهنگی  نماینده مردم تبریز در مجلس نیز سوالاتی درخصوص مسائل بهداشتی ودرمانی مطرح کردند و وزیر بهداشت نیز به آنها پاسخ داد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet