شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/08/29 19:16:06
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی در تشریح نشست کمیسیون اقتصادی با دژپسند و مدیران بانکی:

اتاق مدیریت ضد تحریم در وزارت اقتصاد تشکیل می شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل اتاق مدیریت ضد تحریم در وزارت امور اقتصادی و دارایی خبر داد.
اتاق مدیریت ضد تحریم در وزارت اقتصاد تشکیل می شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل اتاق مدیریت ضد تحریم در وزارت امور اقتصادی و دارایی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707109117559964.jpg اتاق,مدیریت,ضد,تحریم,در,وزارت,اقتصاد,تشکیل,می,شود Icana

محمدرضا پور ابراهیمی در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:در کمیسیون اقتصادی نشست مشترکی با حضور دژپسند و وزیر اقتصاد و مدیران ارشد نظام بانکی و اعضای کمیته ضد تحریم کمیسیون، برگزار شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:تشکیل اتاق مدیریت ضد تحریم در وزارت امور اقتصادی و دارایی برای رصد اقدامات آمریکایی ها در حوزه بانکی و اقدامات برای تقویت نظام بانکی در نشست امروز کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اتاق مدیریت ضد تحریم تشکیل شود.

بررسی افزایش حوزه اختیارات نظام بانکی در جلسه کمیسیون اقتصادی

کمیسیون اقتصادی

پورابراهیمی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت:افزایش حوزه اختیارات نظام بانکی و اصلاح ساختار نظام بانکی از دیگر محورهای نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس دهم شورای اسلامی یادآور شد:بخشی از راهکارهای مقابله با تحریم های بانکی محرمانه است و این موضوع در اتاق مدیریت ضد تحریم پیگیری می شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:توجه به مسائل بانکی در بودجه سال 98 از دیگر موضوعاتی بود که در نشست امروز کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet