خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/08/29 19:41:40
سرویس فرهنگی
میرزاده در تشریح جلسه کمیسیون آموزش:

طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد منتفی شد

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از انتخاب اعضای کمیته اعمال ماده ۲۳۴ برای صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد و گفت: طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد منتفی شد.
طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد منتفی شد سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از انتخاب اعضای کمیته اعمال ماده 234 برای صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد و گفت: طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد منتفی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg طرح,تحقیق,و,تفحص,از,دانشگاه,آزاد,منتفی,شد Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(سه شنبه 29 آبان ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، به حضور رئیس دانشگاه آزاد و معاونین وی در این جلسه اشاره کرد.

انتخاب اعضای کمیته اعمال ماده 234 درخصوص صندوق نوآوری و شکوفایی

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی از انتخاب اعضای کمیته اعمال ماده 234 درخصوص صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد و افزود: جبار کوچکی نژاد، محمود نگهبان سلامی ، فرهاد فلاحتی، محمود صادقی، اسفندیار اختیاری کسنویه یزد برای حضور در کمیته اعمال ماده 234 درخصوص صندوق نوآوری و شکوفایی انتخاب شدند.

بررسی اعمال ماده 234 درباره مدارس خارج از کشور در جلسه آینده کمیسیون

وی با اشاره به دومین دستور کار کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس، اظهار کرد: ارائه گزارش اعمال ماده 234 درباره مدارس خارج از کشور ناتمام ماند و ادامه آن در جلسه آینده بررسی می‌شود.

دانشگاه آزاد برای ساماندهی و حل مشکلات معترضان تمام تلاش خود را به کار برد

سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه گزارش کمیته آموزش عالی درباره مشکل مربوط به پذیرش دانشجویان دانشگاه آزاد با حضور رئیس این دانشگاه در صحن کمیسیون قرائت شد، ادامه داد: مقرر شد دانشگاه آزاد برای ساماندهی و حل مشکلات معترضان تمام تلاش خود را به کار برد.

تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد منتفی شد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به دستور کار بعدی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضا این طرح رد و در نتیجه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد منتفی شد.

برگزاری گردهمایی‌ها و اجتماعات داخلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تابع مقررات داخلی خود دانشگاه‌ها شد

وی تاکید کرد: ماده 3 تبصره 13 طرح نحوه تشکیل اجتماعات و راهپیمایی‌ها در کمیسیون آموزش به عنوان کمیسیون فرعی بررسی شد؛ با موافقت اعضای کمیسیون آموزش برگزاری گردهمایی‌ها و اجتماعات داخلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تابع مقررات داخلی خود دانشگاه شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به آخرین دستورکار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: کمیسیون آموزش به عنوان کمیسیون فرعی الحاق یک بند به ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری درباره فوق‌العاده نوبت کاری فرهنگیان را بررسی کرد اما به استناد تذکر آقای سلیمی مبنی بر مغایرت با اصل 75 این طرح در کمیسیون رد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet