هدر موبایل
1397/08/29 20:04:26
سرویس اقتصادی
ملکی در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون صنایع:

کمیسیون صنایع از آخرین دستاوردهای سازمان‌های صنایع دفاع بازدید می‌کند

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مسئولان سازمان‎‌های زیر نظر صنایع دفاع در کمیسیون متبوعش، از بازدید اعضای کمیسیون از آخرین دستاوردهای سازمان‌های صنایع دفاع در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
کمیسیون صنایع از آخرین دستاوردهای سازمان‌های صنایع دفاع بازدید می‌کند سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مسئولان سازمان‎‌های زیر نظر صنایع دفاع در کمیسیون متبوعش، از بازدید اعضای کمیسیون از آخرین دستاوردهای سازمان‌های صنایع دفاع در آینده‌ای نزدیک خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811102034503593.jpg کمیسیون,صنایع,از,آخرین,دستاوردهای,سازمان‌های,صنایع,دفاع,بازدید,می‌کند Icana

ولی ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (سه‌شنبه ۲۹ آبان) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز گزارش عملکرد و برنامه‌‌های سازمان‌های زیر نظر صنایع دفاع در خصوص پیشرفت‌های اخیر در حوزه دفاعی در حضور مظفری نیا معاون امور صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع و اعضای کمیسیون ارائه شد.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گزارش ارائه شده صنایع دفاعی در حوزه‌های زمینی، هوایی و دریایی  بود، افزود: اعضای کمیسیون پس از استماع این گزارش به طور کامل در جریان پیشرفت‌های به دست آمده در حوزه‌های مختلف دفاعی قرار گرفتند.

نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی

 

وی اضافه کرد: همچنین اعضای کمیسیون پاسخ سئوالات خود را از مسئولان سازمان‌های صنایع دفاع دریافت کردند و نهایتا مقرر شد تا اعضای کمیسیون برای شناخت بیشتر از توانمندی‌های صنایع دفاع، بازدیدی از مجموعه صنایع سازمان‌های صنایع دفاع داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه در این بازدید ضمن آشنایی با توانمندی‌های صنایع دفاع، از نزدیک با مشکلات و دغدغه‌های مجموعه صنایع دفاع  مواجه خواهیم شد، یادآور شد: این بازدید همچنین به منظور رفع خلأهای قانونی پیش روی صنایع دفاع و در نظر گرفتن بودجه برای دستیابی به اهداف این مجموعه در لایحه بودجه سال آینده در صورت اقناع اعضای کمیسیون نیز خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet