هدر موبایل
1397/08/30 17:22:00
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

انتقاد از بلاتکلیفی در برخی استان‌ها به دلیل مدیریت استانداری با سرپرست/ استانداران جدید سریعتر معرفی شوند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس با انتقاد از بلاتکلیفی در برخی استان‌ها به دلیل مدیریت استانداری با سرپرست، گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان در این دولت با وزرای سن بالا ایجاد فرصت کرد لذا هر چه سریعتر استانداران جدید باید معرفی شوند.
انتقاد از بلاتکلیفی در برخی استان‌ها به دلیل مدیریت استانداری با سرپرست/ استانداران جدید سریعتر معرفی شوند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس با انتقاد از بلاتکلیفی در برخی استان‌ها به دلیل مدیریت استانداری با سرپرست، گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان در این دولت با وزرای سن بالا ایجاد فرصت کرد لذا هر چه سریعتر استانداران جدید باید معرفی شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108139803868.jpg انتقاد,از,بلاتکلیفی,در,برخی,استان‌ها,به,دلیل,مدیریت,استانداری,با,سرپرست/,استانداران,جدید,سریعتر,معرفی,شوند Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در وزارت کشور و تعلل در انتخاب برخی از استانداران، گفت: وزارت کشور در انتخاب افراد جایگزین استانداران بازنشسته باید با سرعت بیشتری کار را پیش ببرد تا مدیریت استان‌ها بلا‌تکلیف نماند، برخی از امور چون پروژه‌ها عمرانی و غیره در استان‌ها نباید به دلیل این تغییرات متوقف شود.

وزارت کشور در انتخاب استانداران جدید تعلل کرد

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه وزارت کشور در مدت اخیر و در انتخاب استانداران جدید کمی تعلل کرد کما اینکه به استفاده از نیروهای کارآمد هم توجه جدی نکرده است. در هر حال امیدواریم استاندار استانداری‌هایی که با سرپرست اداره می‌شود را معرفی کند.

وی افزود: برخی از استان‌ها حالت بلاتکلیفی پیدا کرده و توجه به این بخش‌ها ضرورت بیشتری دارد، در مجموع این قانون برای ایجاد فرصت به جوانان بود تا ظرفیت خود را نشان دهند. جوانان قدرت ریسک پذیری و توان مضاعف‌تری دارند لذا در جایگاه استانداری باید تلاش کنند تا در اجرای برنامه‌های توسعه گام اساسی برداشته شود.

اداره استانداری با سرپرست به ضرر دولت و مردم است

  قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دولتی که سن وزاری آن بالاست ایجاد فرصت کرد تا جوانان پا به عرصه اجرایی بگذارند و تغییر و تحولاتی را رقم بزنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معتقد است: اداره استانداری با سرپرست به ضرر دولت و مردم است، تعلل در تکمیل اجرای قانون به معنای بازگشت بازنشسته‌ها نخواهد بود، تدوین و اجرای این قانون در دولتی که سن وزاری آن بالاست ایجاد فرصت کرد تا جوانان پا به عرصه اجرایی بگذارند و تغییر و تحولاتی را رقم بزنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی، معتقد است: در صورتی که بازنشستگان اصرار بر ماندن کنند، دستگاه قضایی باید نسبت به موضوع ورود و به وظایق قانونی خود عمل کند، در صورت تعلل وزارت کشور در انتخاب استانداران جدید و ادامه اداره استانداری‌ها با سرپرست نمایندگان حوزه مربوطه تذکرات لازم را خواهند داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet