هدر موبایل
1397/08/30 15:22:00
سرویس سیاسی
کولیوند:

برخی از سرپرستان فعلی جزء لیست استانداران جدید هستند/ لحاظ شاخص‌های تخصص، تعهد و جوان‌گرایی در انتخاب استانداران

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها، گفت: برخی از سرپرستان فعلی استانداری‌ها که اغلب معاونان سیاسی هستند جزء لیست استانداران جدید هستند.
برخی از سرپرستان فعلی جزء لیست استانداران جدید هستند/ لحاظ شاخص‌های تخصص، تعهد و جوان‌گرایی در انتخاب استانداران رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها، گفت: برخی از سرپرستان فعلی استانداری‌ها که اغلب معاونان سیاسی هستند جزء لیست استانداران جدید هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/46833.jpg برخی,از,سرپرستان,فعلی,جزء,لیست,استانداران,جدید,هستند/,لحاظ,شاخص‌های,تخصص،,تعهد,و,جوان‌گرایی,در,انتخاب,استانداران Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در وزارت کشور، گفت: در برخی از استان‌ها احتمال می‌رود معاونان سیاسی که به عنوان سرپرست انتخاب شدند، به عنوان استاندار جدید هم معرفی شوند اما این شیوه شامل همه استانداران نمی‌شود.

احتمال استاندار شدن برخی از معاونان سیاسی که در سمت سرپرستی قرار گرفتند

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اقدامات اولیه برای معرفی برخی از استانداران جدید انجام شده و در روزهای آتی در هیات دولت هم مطرح می‌شود تا احکامشان صادر شود، ممکن است برخی از سرپرستان جزء استانداران باشند اما تمام 11 سرپرست را شامل نمی شود.

عدم معرفی برخی از استانداران به دلیل اختلاف وزارت کشور با برخی از نمایندگان

وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور در معرفی استانداران جدید تعلل نکرد، افزود: وزارت کشور حدود 40 تا 50 نفر را آماده و اقدامات اولیه در مورد آنها هم انجام داد و در نهایت 30 نفر را انتخاب کرد که از میان آنها 14 و 15 نفر نهایی شد و در مورد مابقی به دلیل اختلافات بین نمایندگان مجلس و وزارت کشور به تعویق افتاد.

                     بیشتر بخوانید:

پیشنهاد استانداری البرز منتفی است

کولیوند یادآور شد: در مدت اخیر از طرف وزارت کشور پیشنهاد شد تا به عنوان استاندار جدید استان البرز معرفی شوم اما این موضوع تقریبا منتفی است زیرا مجلس بر عدم استعفای بنده تاکید داشت و بنده هم تمکین کردم.

لحاظ شاخص‌های تخصص، تعهد و جوان‌گرایی در انتخاب استانداران جدید

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزارت کشور برای انتخاب استانداران مشورت لازم را کرده تا اختلافات گذشته را شاهد نباشیم، وزارت کشور همچنین در انتخاب‌های خود دقیق‌تر به شاخص های تعهد، تخصص، جوان‌گرایی، شجاعت در تصمیم‌گیری توجه کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet