هدر موبایل
1397/08/30 20:51:00
سرویس سیاسی
محمودی شاه‌نشین:

وزارت کشور با مجامع نمایندگان در مورد انتخاب استانداران جدید مشورت کرد/ تحول در استان‌ها با تغییر استانداران

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس با اشاره به اینکه وزارت کشور با مجامع نمایندگان در مورد انتخاب استانداران جدید مشورت کرد، گفت: با تغییر استانداران شاهد تحول گسترده در استان‌ها خواهیم بود.
وزارت کشور با مجامع نمایندگان در مورد انتخاب استانداران جدید مشورت کرد/ تحول در استان‌ها با تغییر استانداران عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس با اشاره به اینکه وزارت کشور با مجامع نمایندگان در مورد انتخاب استانداران جدید مشورت کرد، گفت: با تغییر استانداران شاهد تحول گسترده در استان‌ها خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102995507873.jpg وزارت,کشور,با,مجامع,نمایندگان,در,مورد,انتخاب,استانداران,جدید,مشورت,کرد/,تحول,در,استان‌ها,با,تغییر,استانداران Icana

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نحوه انتخاب استانداران جدید، گفت: انتخاب استانداران زمان بر است، البته در حال حاضر هم استانداری‌ها بدون سرپرست نیستند و معاونان سیاسی به عنوان سرپرست جایگزین استانداران بازنشسته انتخاب شدند.

5 استاندار جدید در روزهای آتی در جایگاه خود قرار می‌گیرند

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزارت کشور 4 استاندار جدید را هفته گذشته معرفی کرد و حدود 5 استاندار هم در هفته جاری در جایگاه خود قرار می گیرند. بنابراین وزارت کشور تعللی نکرده زیرا این فرایند انتخاب استاندار جدید زمان بیش از دو ماه لازم داشت.

تغییر و تحول در استان‌ها با کناره‌گیری بازنشستگان و جایگزینی استانداران جدید

وی افزود: این تغییر و تحولات به جوان گرایی مدیران و رشد و ارتقای معاونان استانداران خواهد انجامید لذا با تغییرات صورت گرفته قطعا در استفاده از ظرفیت استانداران هم تحولی را شاهد خواهیم بود.

محمودی شاه نشین معتقد است: با انتخاب استانداران جدید به لحاظ توجه به شاخص‌های تخصص و تعهد تحولاتی در پروژه‌های استانی را شاهد خواهیم بود، در مدت اخیر برخی از اختلاف نظرها سبب شده بود تا در بعضی از استان‌ها با نوعی رکود در پروژه‌ها روبه رو شویم.

مشورت با مجامع نمایندگان در انتخاب استانداران جدید

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: وزارت کشور در انتخاب استانداران جدید با مجامع نمایندگان مشورت کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet