پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/08/30 14:03:22
سرویس اقتصادی
دقایقی قبل صورت گرفت؛

بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی از پروژه تغذیه مصنوعی شهر شربیان

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه سفر خود به استان آذربایجان شرقی از مراحل اجرای پروژه تغذیه مصنوعی شهر شربیان بازدید کردند.
بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی از پروژه تغذیه مصنوعی شهر شربیان اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در ادامه سفر خود به استان آذربایجان شرقی از مراحل اجرای پروژه تغذیه مصنوعی شهر شربیان بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,کشاورزی,از,پروژه,تغذیه,مصنوعی,شهر,شربیان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی که به استان آذربایجان شرقی سفر کرده‌اند، ظهر امروز (چهارشنبه، ۳۰ آبان‌ماه) در شهرستان سراب از پروژه تغذیه مصنوعی شهر شربیان بازدید کردند. 

گفتنی است در این منطقه سالانه سطح آب‌های زیر زمینی ۵ سانتیمتر کاهش می‌یابد، با اجرای این پروژه که شامل بند احرافی و سه آب‌بند است می‌توان سفره‌های زیر زمینی را تغذیه کرد.

لازم به ذکر است که در شهر شربیان به منظور کشاورزی ۷۵ درصد از آب‌های زیر زمینی استفاده می‌شود، اجرای این طرح که تا سه ماه آینده به بهره برداری می‌رسد می‌تواند نقش اثرگذاری در تثبیت سطح آب‌های زیر زمینی منطقه و شهر شربیان داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet