شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/08/30 16:12:30
سرویس اجتماعی
مختار:

سه شنبه، زمان حضور وزرای تعاون، صمت و اقتصاد در کمیسیون اجتماعی برای چاره‌اندیشی جهت پرداخت مطالبات کارگران فولاد، هفت تپه و کارون

نماینده مردم آبادان در مجلس از حضور وزرای تعاون، صمت و اقتصاد در کمیسیون اجتماعی مجلس برای چاره اندیشی جهت پرداخت مطالبات کارگران فولاد، هفت تپه و کارون خبر داد.
سه شنبه، زمان حضور وزرای تعاون، صمت و اقتصاد در کمیسیون اجتماعی برای چاره‌اندیشی جهت پرداخت مطالبات کارگران فولاد، هفت تپه و کارون نماینده مردم آبادان در مجلس از حضور وزرای تعاون، صمت و اقتصاد در کمیسیون اجتماعی مجلس برای چاره اندیشی جهت پرداخت مطالبات کارگران فولاد، هفت تپه و کارون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100852102506.jpg سه,شنبه،,زمان,حضور,وزرای,تعاون،,صمت,و,اقتصاد,در,کمیسیون,اجتماعی,برای,چاره‌اندیشی,جهت,پرداخت,مطالبات,کارگران,فولاد،,هفت,تپه,و,کارون Icana

جلیل مختار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه در پی عدم پرداخت مطالبات کارگران فولاد خوزستان، نیشکر هفته تپه و کارون پیگیری‌های از سوی علی ساری نماینده اهواز، عباس پاپی زاده نماینده دزفول و سید راضی نوری نماینده شوش انجام شد، گفت: این نمایندگان درخواستی را برای بررسی موضوع به کمیسیون اجتماعی ارائه کردند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این درخواست را در هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح کردم، افزود: هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی با آن موافقت کرد.

چاره اندیشی برای پرداخت مطالبات کارگران فولاد خوزستان، نیشکر هفته تپه و کارون  با حضور وزرای مربوطه

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مقرر شد سه شنبه هفته آینده با دعوت از وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی و همچنین صنعت، معدن و تجارت موضوع مطالبات کارگری و پرسنل را بررسی و برای پرداخت آن چاره اندیشی شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet