هدر موبایل
1397/09/02 14:20:00
سرویس سیاسی
نوریان پاسخ داد:

آیا اتهام‌زنی به ایران از سوی کشورهای اروپایی فرار از اجرای تعهدات برجام است؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اتحادیه اروپا با موضوع گیری که در خصوص اتهام به ایران اتخاذ می کند در واقع زمینه سازی فرار از تعهداتی که در برجام نسبت به کشورمان دارد را فراهم می کند.
آیا اتهام‌زنی به ایران از سوی کشورهای اروپایی فرار از اجرای تعهدات برجام است؟ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اتحادیه اروپا با موضوع گیری که در خصوص اتهام به ایران اتخاذ می کند در واقع زمینه سازی فرار از تعهداتی که در برجام نسبت به کشورمان دارد را فراهم می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201709104672468264.jpg آیا,اتهام‌زنی,به,ایران,از,سوی,کشورهای,اروپایی,فرار,از,اجرای,تعهدات,برجام,است؟ Icana

اردشیر نوریان در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص آمادگی اتحادیه اروپا برای تحریم ایران با ادعای ارتباط با طرح‌های سوءقصد در کشورهای اروپا، گفت: اتحادیه اروپا با موضوع گیری که در خصوص اتهام به جمهوری اسلامی اتخاذ می کند در واقع زمینه سازی فرار از تعهداتی که در برجام نسبت به کشورمان دارد را فراهم می کند.

ردپای رژیم صهیونیستی در طرح‌ سوءقصد در کشورهای اروپا مشهود است

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید یادآور رژیم صهیونیستی در موضوع سوءقصد در کشورهای اروپا از همه ابزارها بهره گرفته است تا بتواند زمینه اتهام زنی به ایران را فراهم کند.

خشم اسرائیل از روابط مناسب بین ایران و اروپا

وی با اشاره به اینکه اسرائیلی ها از روابط مناسب کنونی بین ایران و کشورهای اروپایی خشمگین هستند، ادامه داد: در واقع بر اساس تلاش رژیم صهیونیستی و نفوذ آنها در کاخ سفید برجام مورد هجمه قرار گرفته است و برای از بین بردن آن از هیچ اقدامی کوتاهی نمی کنند.

اردشیر نوریان

اروپا باید به تعهداتش در برجام عمل کند نه زمینه فرار را فراهم کند

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: همچنین باید اذعان کرد که اروپایی ها در موضع گیری ها نسبت به برجام خصوصا بعد از خروج آمریکا، اگر تعهداتشان را عمل نکنند حتما کشورمان در روابطش تجدید نظر خواهد کرد و مناسبات جدید را در پیش می گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین باید منتظر ماند و دید که آیا کشورهای غربی سیاست اشتباهشان را جبران می کنند و تعهدات برجامی را اجرایی می کنند یا به شیطنت های صهیونیست ها و آمریکا تن می دهند از این رو باید منتظر ماند./

  • بیشتر بخوانید؛

زورگویی آمریکا بر نظام سیاسی بین الملل حاکم است/ ترامپ خود را از انجام مقررات خارج می داند

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet