هدر موبایل
1397/09/02 16:02:00
سرویس سیاسی
گودرزی تشریح کرد؛

طرح موضوع تحریم علیه ایران به بهانه سوءقصد در اروپا دام واشنگتن است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه اروپائیان در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دارند، گفت: بنابراین طرح موضوع تحریم علیه ایران به بهانه های واهی از سوی اروپا انتظار نمی رود.
طرح موضوع تحریم علیه ایران به بهانه سوءقصد در اروپا دام واشنگتن است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه اروپائیان در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دارند، گفت: بنابراین طرح موضوع تحریم علیه ایران به بهانه های واهی از سوی اروپا انتظار نمی رود. https://cdn.icana.ir/d/019/110504.jpg طرح,موضوع,تحریم,علیه,ایران,به,بهانه,سوءقصد,در,اروپا,دام,واشنگتن,است Icana

مسعود گودرزی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آمادگی اتحادیه اروپا برای تحریم ایران با ادعای ارتباط با طرح‌های سوءقصد در کشورهای اروپا، گفت: به نظر می رسد نفوذ آمریکایی ها در برخی کشورهای اروپایی مانند دانمارک و فرانسه خودش را نمایان تر می کند.

مدیریت جریان افکار عمومی و رسانه ای آمریکا در موضوع اتهام سوءقصد ایران در اروپا

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رخدادهای واقع شده در دو کشور مذکور به نوعی سناریوسازی خود ایالات متحده است، اظهار کرد: این مهم در حالیست که پس از وقوع طرح‌های به نوعی سوءقصد، مدیریت جریان افکار عمومی و رسانه ای را دردست گرفتند تا کشورمان را به طور جدی محکوم کنند.

اروپائیان در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دارند

وی با بیان اینکه امروزه اروپائیان در معرض قضاوت افکار عمومی قرار دارند، ادامه داد: این مهم در حالیست که طرح چنین موضوعای نشان می دهد اتحادیه اروپا در قابل ایران به چه شکل است و آیا می توان به آنها برای همکاری اعتماد کرد یا خیر.

مسعود گودرزی

دانمارک و فرانسه باید مدارک اتهاماتشان نسبت به ایران را ارائه کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: بنابراین باید اذعان کرد اروپایی ها که می دانند آمریکا همواره سیاست ضدایرانی را در پیش دارد چرا چنین موضوعاتی را به میان می آورند و همچنین نباید فراموش کرد که اگر موضوع تحریم از سوی قاره سبز مطرح باشد، باید مدارک متقنی از اتهامشان را ارائه کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین توصیه می شود کشورهای اروپایی در دام واشنگتن قرار نگیرند زیرا جمهوری اسلامی ایران نیز توقع ندارد در فضایی که کشورمان همکاری خوبی با آنها دارد، چنین رخدادهایی ایجاد شود./

  • بیشتر بخوانید؛

زورگویی آمریکا بر نظام سیاسی بین الملل حاکم است/ ترامپ خود را از انجام مقررات خارج می داند

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet