خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/09/04 07:47:00
سرویس اقتصادی
بدری:

تکمیل مسکن مهر به 12 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد/راه کار تأمین اعتبار مسکن مهر چیست؟

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: تکمیل پروژه مسکن مهر از نظر زیرساخت به حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
تکمیل مسکن مهر به 12 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد/راه کار تأمین اعتبار مسکن مهر چیست؟ سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: تکمیل پروژه مسکن مهر از نظر زیرساخت به حدود 12 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg تکمیل,مسکن,مهر,به,12,هزار,میلیارد,تومان,اعتبار,نیاز,دارد/راه,کار,تأمین,اعتبار,مسکن,مهر,چیست؟ Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره واگذاری مسکن مهر به استانداری ها، گفت: به نظر من مشکل اساسی مسکن مهر در شرایط کنونی کمبود اعتبار است و وزارت راه و شهرسازی  و در سطح کلان، هیأت دولت، باید برای پیشرفت پروژه مسکن مهر اعتبارات لازم را اختصاص دهند.

مسکن مهر پرند

تأمین اعتبار مسکن مهر از محل برگشت وام مسکن مهر یا از محل فروش املاک دولتی

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعا تأمین هزینه های مورد نیاز به ویژه در حوزه زیرساخت از جمله آب، برق و گاز و آماده سازی میدانی از محل برگشت وام مسکن مهر یا از محل فروش املاک دولتی امکان پذیر است.

برای حل مشکلات مسکن مهر می توان از محل اعتبارات وزارت نیرو و وزارت نفت اعتبارات قابل قبولی را در نظر بگیرند، اما این مسائل باید به صورت متمرکز مورد تصمیم قرار گیرد

وی گفت: همچنین برای حل مشکلات مسکن مهر می توان از محل اعتبارات وزارت نیرو و وزارت نفت اعتبارات قابل قبولی را در نظر بگیرند، اما این مسائل باید به صورت متمرکز مورد تصمیم قرار گیرد.

واگذاری مسکن مهر به استانداری ها با کمبود اعتباری گره مشکلات را کورتر می کند

بدری افزود: در شرایط کنونی و با وجود مشکلات اعتباری، اگر پروژه مسکن مهر به استان ها واگذار شود، قطعا مشکلات این پروژه نه تنها حل نخواهد شد، بلکه گره این پروژه عظیم، کورتر خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: البته اگر اعتبارات مورد نیاز پروژه مسکن مهر تأمین شود، میتوان برای مدیریت و اجرا، پروژه را به استانداری ها واگذار کرد، اما در شرایط کنونی این مسئله مشکل ساز خواهد شد.

تکمیل مسکن مهر به 12 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اعلام اینکه تکمیل پروژه مسکن مهر از نظر زیرساخت به حدود 12 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: تأمین این اعتبارات نیازمند عزم جدی دولت است و قطعا در شرایط کنونی تکمیل این پروژه یکی از اولویت های کنونی کشور در حوزه عمرانی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet