هدر موبایل
1397/08/30 21:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حاجی‌بابایی:

مشکلات امروز جامعه فقط به علت وجود اقتصاد لیبرال است

نماینده مردم همدان با بیان اینکه مشکلات امروز جامعه فقط به علت وجود اقتصاد لیبرال است، گفت: متأسفانه امروزه به علت عملکرد ضعیف مجلس، اقصاد لیبرال در سطح جامعه رخنه کرده که اگر مجلس بتواند و بخواهد در برابر این مشکلات ایستادگی و به وظیفه خود به خوبی عمل کند بیش از نیمی از این مسائل و مشکلات حل می‌شود.
مشکلات امروز جامعه فقط به علت وجود اقتصاد لیبرال است نماینده مردم همدان با بیان اینکه مشکلات امروز جامعه فقط به علت وجود اقتصاد لیبرال است، گفت: متأسفانه امروزه به علت عملکرد ضعیف مجلس، اقصاد لیبرال در سطح جامعه رخنه کرده که اگر مجلس بتواند و بخواهد در برابر این مشکلات ایستادگی و به وظیفه خود به خوبی عمل کند بیش از نیمی از این مسائل و مشکلات حل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101007827738.jpg مشکلات,امروز,جامعه,فقط,به,علت,وجود,اقتصاد,لیبرال,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، حمیدرضا حاجی‌بابایی در تجمع حوزویان در دفاع از مردم مظلوم یمن در حوزه علمیه همدان، اظهار کرد: امروزه بزرگترین جنایت در یمن دولت فراری دادن منصور هادی تحت حمایت عربستان و آمریکا است که هدفشان تبدیل یمن به 6 ایالت و بر هم زدن حاکمیت ملی است.

وی ادامه داد: این جنگ و زورگویی ظالمان در یمن فقط یک جنگ ایالتی نیست بلکه جنگ کفر با حق و دنیای اسلام است که جمهوری اسلامی ایران تا کنون یک تنه با تمام توان در برابر زور و استکبار ایستاده‌است.

حاجی‌بابایی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در تمام مواضع بین‌المللی خود قدرتمندانه پیش رفته و پیروز شده و علت زورگویی و خواسته‌های غیرمنطقی آمریکا از ایران، شکست آنهاست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوریه و یمن تنگه احد و خط قرمز مسلمانان است، گفت: هم‌اکنون عملیات ما در یمن برای سرنگونی ظلم و ظالم در جهان است.

وی با بیان اینکه مشکلات امروز جامعه فقط به علت وجود اقتصاد لیبرال است، گفت: متأسفانه امروزه به علت عملکرد ضعیف مجلس، اقصاد لیبرال در سطح جامعه رخنه کرده که اگر مجلس بتواند و بخواهد در برابر این مشکلات ایستادگی و به وظیفه خود به خوبی عمل کند بیش از نیمی از این مسائل و مشکلات حل می‌شود اما مجلس در دولت ذوب شده‌ است.

بیشتر بخوانید:

حاجی‌بابایی با بیان شناخت انقلابیون اضافه کرد: اگر می‌خواهید یک انقلابی اصیل را بشناسید باید بدانید که انقلابی اصیل کسی است که در برابر تمام مسائل موضع‌گیری می‌کند اما اکنون ما فقط با عده‌ای بازیگران مختلف انقلابی‌نما در درون کشور مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه مطالبه‌گری مردم نخستین گام در راستای اصلاح این مشکلات است، خاطرنشان کرد: حرکات مطالبه‌گر می‌تواند بازتاب‌های تأثیرگذاری در کشور داشته باشد که باید این فرهنگ مطالبه‌گری در مردم رواج پیدا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet