خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/09/01 10:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی پور:

رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی مردم نیازمند اصلاح زیربنا و ساختار اقتصادی است

قاضی پور نیازهای مردم در استان آذربایجان غربی را با اصلاحات زیربنایی اقتصادی در هم تنیند دانست و افزود: برای رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی مردم باید زیربنا و ساختار اقتصادی اصلاح شود و فضای کسب و کار رونق پیدا کند. به کارگران و حقوق‌بگیران باید احترام گذاشته شود.
رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی مردم نیازمند اصلاح زیربنا و ساختار اقتصادی است قاضی پور نیازهای مردم در استان آذربایجان غربی را با اصلاحات زیربنایی اقتصادی در هم تنیند دانست و افزود: برای رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی مردم باید زیربنا و ساختار اقتصادی اصلاح شود و فضای کسب و کار رونق پیدا کند. به کارگران و حقوق‌بگیران باید احترام گذاشته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708102281988544.jpg رفع,نیازهای,اقتصادی,و,معیشتی,مردم,نیازمند,اصلاح,زیربنا,و,ساختار,اقتصادی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور ، نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: از سفر رییس‌جمهور به استان آذربایجان غربی خوشحال هستیم و امیدوارم هیات دولت هر چند ماه یک بار سَری به مردم استان بزند.

وی اظهار کرد: طبق احادیث معصومین مهمان حبیب خداست و روزیِ مهمان جلوتر از خودش به صاحبانه می‌رسد. سفر هر مقام مسؤول به استان آذربایجان غربی را به فال نیک می‌گیریم.

وی ادامه داد: آمدن وزرا و مقامات اجرایی بین مردم در حقیقت موجب تحکیم پیوند نظام با مردم می‌شود. حقیر هم اگر انتقاداتی دارم در جهت بهبود اوضاع آشفته است. آمد و رفت مقامات ارشد اجرایی به استان را مغتنم و قابل تشکر می‌دانم.

وی نیازهای مردم در استان آذربایجان غربی را با اصلاحات زیربنایی اقتصادی  در هم تنیند دانست و افزود: برای رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی مردم باید زیربنا و ساختار اقتصادی اصلاح شود و فضای کسب و کار رونق پیدا کند. به کارگران و حقوق‌بگیران باید احترام گذاشته شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش ایسنا نماینده مردم ارومیه در مجلس درآمد سرانه استان آذربایجان غربی را پایین دانست و افزود: برای بهبود درآمد سرانه مردم استان باید ضریب اشتغال افزایش یابد. استان آذربایجان غربی از نظر تحصیل‌کردگان دختر و پسر جزو استان‌های خوب است اما متاسفانه از نظر اشتغال، با مشکل روبرو هستند. یقینا با افزایش درآمد، نشاط و امید خانواده‌ها بیشتر می‌شود.

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet