هدر موبایل
1397/09/01 13:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی وزارت کشور:

وزارت اطلاعات هنوز پاسخ استعلام شهردار منتخب تهران را نداده است

سخنگوی وزارت کشور گفت: پاسخ استعلام شهردار منتخب تهران واصل نشده است و مکاتبه با وزارت اطلاعات براى دریافت پاسخ استعلام حناچى ادامه دارد.
وزارت اطلاعات هنوز پاسخ استعلام شهردار منتخب تهران را نداده است سخنگوی وزارت کشور گفت: پاسخ استعلام شهردار منتخب تهران واصل نشده است و مکاتبه با وزارت اطلاعات براى دریافت پاسخ استعلام حناچى ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809101479198991.jpg وزارت,اطلاعات,هنوز,پاسخ,استعلام,شهردار,منتخب,تهران,را,نداده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به فرایند صدور حکم شهردار تهران گفت: پس از معرفی پیروز حناچی گزینه پیشنهادی شورای شهر تهران، بلافاصله بررسی ها در وزارت کشور آغاز شد و جهت احراز صلاحیت های عمومی در همانروزى که نامه شورا واصل شد استعلامات لازم از وزارت اطلاعات به عمل آمده است اما تا کنون پاسخ استعلام به وزارت کشور ارائه نگردیده است.

بیشتر بخوانید:

وی تاکید کرد: امروز طى مکاتبه با وزیر اطلاعات، با اشاره به مستندات قانونى و تاکید بر مهلت ١0 روزه وزارت کشور براى اعلام نظر، از ایشان خواسته شد به منظور رعایت موازین قانونى، نتیجه بررسى ها و نظر آن وزارتخانه را حداکثر تاپایان وقت ادارى پنج شنبه به وزارت کشور ارسال کنند.

سامانى افزود: اظهار نظر نسبت به صلاحیتهاى عمومى افراد صرفاً در حیطه وظایف وزارت اطلاعات است و اعلام نظر نهایى وزارت کشور و صدورحکم شهردار تهران منوط به وصول پاسخ از وزارت اطلاعات است.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet