هدر موبایل
1397/09/01 12:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

اعزام یک تیم هلال احمر به منطقه اهل/ زلزله اهل خسارت جانی و مالی نداشته است

معاون امداد و نجات هلال احمر استان فارس با اشاره به زلزله ۴.۷ ریشتری منطقه اهل شهرستان لامرد گفت: تیم ارزیاب هلال احمر به منطقه اعزام شده است.
اعزام یک تیم هلال احمر به منطقه اهل/ زلزله اهل خسارت جانی و مالی نداشته است معاون امداد و نجات هلال احمر استان فارس با اشاره به زلزله ۴.۷ ریشتری منطقه اهل شهرستان لامرد گفت: تیم ارزیاب هلال احمر به منطقه اعزام شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/53176.jpg اعزام,یک,تیم,هلال,احمر,به,منطقه,اهل/,زلزله,اهل,خسارت,جانی,و,مالی,نداشته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  قدرت‌اله جمالی با اشاره به زلزله 4.7 ریشتری منطقه اهل شهرستان لامرد اظهار داشت: یک تیم ارزیاب از هلال احمر به منطقه فرستاده شده و تیم‌های مناطق اطراف از جمله لامرد، خنج و گراش هم در آمادگی به سر می‌برند. 

به گزارش تسنیم وی با بیان اینکه تیم ارزیاب تاکنون خسارت جانی و مالی را اعلام نکرده است، گفت: تنها یک نفر به دلیل ترس از زلزله در حین خروج از منزل دچار آسیب در ناحیه کمر شده که با اورژانس اهل به بیمارستان اشکنان منتقل شده است. 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس افزود: تیم ارزیاب هلال احمر همچنان در روستاهای این منطقه در حال ارزیابی هستند

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet