هدر موبایل
1397/09/01 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کمالی پور:

آخرین وضعیت درخواست برخی نمایندگان برای استیضاح ظریف در مجلس

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت : موضوع استیضاح و یا سئوال از وزیر امور خارجه به طور رسمی به هیات رئیسه مجلس اعلام نشده و در حد صحبت و گمانه زنی است و نمایندگان مجلس در این رابطه به جمع بندی کامل نرسیدند.
آخرین وضعیت درخواست برخی نمایندگان برای استیضاح ظریف در مجلس نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت : موضوع استیضاح و یا سئوال از وزیر امور خارجه به طور رسمی به هیات رئیسه مجلس اعلام نشده و در حد صحبت و گمانه زنی است و نمایندگان مجلس در این رابطه به جمع بندی کامل نرسیدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805104409162675.jpg آخرین,وضعیت,درخواست,برخی,نمایندگان,برای,استیضاح,ظریف,در,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یحیی کمالی پور ، نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادها به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان پیرامون مساله پولشویی گفت : نباید خدمات و زحمات افراد نادیده گرفته شود و با یک صحبت آنها را از صحنه خارج کرد.

بیشتر بخوانید:

وی  افزود: باید با تدبیر و احتیاط از کنار مشکلات عبور کنیم تا مسئولان و مردم درگیر مسائل حاشیه ای نشوند و از جانب دشمن لطمه سنگینی به آنها وارد نشود.

وی با بیان اینکه ما ادعا نداریم در کشور هیچ مشکلی وجود ندارد ،تصریح کرد: در شرایط حساس فعلی برخی اظهارات می تواند شرایط را برای نظام سخت تر کند که باید از آن بپرهیزیم.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه گروه ها و جناح های سیاسی جانب احتیاط را رعایت کنند، زیرا دشمن تمام نگاهش بر این است که در کشور شرایطی بوجود بیاید که دچار اختلاف شویم.

وی اظهار داشت: اگر آقای ظریف اسناد و مدارکی در رابطه با ادعای پولشویی داشت، بهتر بود آن را در نشست سران قوا یا نشست های محرمانه اسناد را ارائه می کرد تا قوه قضاییه مکلف به رسیدگی و مجلس در باره آن مصوبه تصویب می کرد.

به گزارش ایرنا کمالی پور با بیان اینکه باید به اتحاد و وحدت داخلی برسیم، افزود: موضوع استیضاح و یا سئوال از وزیر امور خارجه به طور رسمی به هیات رئیسه مجلس اعلام نشده و در حد صحبت و گمانه زنی است و نمایندگان مجلس در این رابطه به جمع بندی کامل نرسیدند.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet