خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/09/01 20:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نظر رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره درخواست برای استیضاح ظریف

فلاحت پیشه درباره درخواست تعدادی از نمایندگان برای استیضاح ظریف گفت:استیضاح حق نمایندگان است اما دیپلماسی ما در حال حاضر با توجه به شرایط باید تقویت شود.
نظر رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره درخواست برای استیضاح ظریف فلاحت پیشه درباره درخواست تعدادی از نمایندگان برای استیضاح ظریف گفت:استیضاح حق نمایندگان است اما دیپلماسی ما در حال حاضر با توجه به شرایط باید تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805100570392898.jpg نظر,رییس,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,درباره,درخواست,برای,استیضاح,ظریف Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، «حشمت الله فلاحت پیشه» درباره تدوین تقاضای استیضاح «محمد جواد ظریف» از سوی برخی نمایندگان عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: استیضاح حق نمایندگان است اما دیپلماسی ما در حال حاضر با توجه به شرایط باید تقویت شود.

بیشتر بخوانید:تصمیمات درمورد CFT نیازمند نزدیکی نظرات اجماعی است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین از برگزاری جلسه کارگروه مشورتی مرتبط با لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) خبر داد و یادآور شد: بر اساس مصوبه کمیسیون امنیت ملی مجلس، قرار است که این کارگروه به صورت تخصصی و با زمان بیشتر موضوع را بررسی کند.

دیدار حشمت الله فلاحت پیشه با سفیر صربستان در تهران

 

فلاحت پیشه ادامه داد: در این جلسه نظرات مشورتی اخذ و در نهایت در جلسه ای که کمیسیون امنیت ملی با نماینده شورای نگهبان خواهد داشت ایرادات مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا وی با یادآوری این که ظریف وزیر امور خارجه، عباسعلی کدخدایی و لعیا جنیدی به عنوان نمایندگان شورای نگهبان و دولت و برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در این جلسه حضور داشتند، گفت: نماینده ای از شورای عالی امنیت ملی در این جلسه حضور نداشت.

وی تاکید کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است که برخی تصمیمات را می توان بر مبنای اکثریت و رای گیری اتخاذ کرد اما برخی تصمیمات مانند لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) نیازمند نزدیکی نظرات اجماعی است و به همین دلیل طرف های مختلف در این جلسه دعوت شده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet