هدر موبایل
1397/09/01 11:32:00
سرویس اجتماعی
همتی تاکیدکرد:

تسهیل روند اداری با انتقال پایتخت ازتهران به سمنان

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تسهیل روند اداری با انتقال پایتخت ازتهران به سمنان امکان پذیر است،گفت:استان سمنان یکی از پهناورترین استانهای کشور است واما نظر تراکم جمعیتی تقریبا آخرین استان کشور است.
تسهیل روند اداری با انتقال پایتخت ازتهران به سمنان نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تسهیل روند اداری با انتقال پایتخت ازتهران به سمنان امکان پذیر است،گفت:استان سمنان یکی از پهناورترین استانهای کشور است واما نظر تراکم جمعیتی تقریبا آخرین استان کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101018708906.jpg تسهیل,روند,اداری,با,انتقال,پایتخت,ازتهران,به,سمنان Icana

احمد همتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره انتقال پایتخت از تهران به سمنان گفت: با برخی از مسئولان کشوری برای جابجایی پایتخت صحبت کردیم و سمنان کماکان جز گزینه های جابجایی پایتخت است.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:استان سمنان دارای شرایط منحصربه فردی از جمله دارا بودن مرکزیت کشور،دسترسی به شهرهای بزرگ کشور و همچنین به عنوان چهار راه استراتژیک کشور مطرح است ودر آمایش سرزمینی نیز این موضوع  مورد  تایید و تصویب قرار گرفته است.

استان سمنان چهار راه استراتژیک کشور است

همتی افزود:استان سمنان چهار راه استراتژیک  کشور است بدین معنا که ارتباط میان شمال،جنوب ،غرب و شرق از طریق این استان برقرار می شود.

وی ادامه داد:استان سمنان تراکم جمعیتی بالای ندارد و این در حالی است که این موضوع سبب می شود تبادلات اداری تسهیل می شود.

تسهیل روند اداری با انتقال پایتخت از تهران به  سمنان  امکان پذیر است

 عضوکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه تسهیل روند اداری با انتقال پایتخت از تهران به سمنان امکان پذیر است یادآورشد:استان سمنان یکی از پهناورترین استانهای کشور است واما نظر تراکم جمعیتی تقریبا آخرین استان کشور است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet