هدر موبایل
1397/09/02 07:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروش:

مقابله با تحریم ها در اولویت بندی بودجه 98 مورد توجه باشد

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: در بودجه ۹۸ اولویت بندی نیازها و مقابله با تحریم ها مورد توجه قرار گرفته و از الگوهای سنتی فاصله گرفته شود.
مقابله با تحریم ها در اولویت بندی بودجه 98 مورد توجه باشد عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: در بودجه 98 اولویت بندی نیازها و مقابله با تحریم ها مورد توجه قرار گرفته و از الگوهای سنتی فاصله گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712102936397591.jpg مقابله,با,تحریم,ها,در,اولویت,بندی,بودجه,98,مورد,توجه,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل سروش درباره نزدیک شدن به زمان بررسی بودجه سال 98 افزود: اعمال برخی تغییرات در این بودجه لازم است، باید متناسب با درآمدهای کشور هزینه کنیم چرا که با توجه به شرایط کشور به طور قطع بودجه سال 98 مستلزم تغییراتی است.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن تاکید بر انتخاب مدل های صحیح در تخصیص و فاصله گرفتن از الگوهای سنتی در بودجه نویسی، یادآور شد: بدون شک بودجه سالیانه باید به نحوی تخصیص داده شود تا با کمبود منابع به خصوص در بخش های عمرانی مواجه نشویم، چراکه این امر به امور زیر بنایی تاکید دارد و از جمله اولویت های اصلی کشور است.

این نماینده مردم در مجلس دهم به تحریم‌های ظالمانه آمریکا اشاره کرد و گفت: بودجه 98 باید با در نظر گرفتن تحریم های اخیر و برخورد گذشته آمریکا علیه ایران بسته شود و تمام پیش بینی‌ها در این بودجه لحاظ شود تا ازاین طریق مردم کمترین فشارها را در قبال تحریم ها تحمل کنند.

به گزارش ایرنا عضو شورای مرکزی فراکسیون امید به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: با در نظر گرفتن شرایط امروز اقتصادی کشور و تحریم ها باید در بودجه سال آینده اولویت بندی نیازها مدنظر قرار گیرد چراکه برخی هزینه ها در شرایط فعلی تحریم، ضروری به نظر نمی رسد و باید از هزینه‌های زائد هم پرهیز کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet