هدر موبایل
1397/09/02 11:55:00
سرویس اجتماعی
سلیمی تاکیدکرد:

تزلزل اقتصادی بیماران با حذف داروهای پوکی استخوان از بیمه

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ورود بیماران به فشارهای اقتصادی با حذف برخی  داروهای پوکی استخوان  از بیمه نگران کننده است ،گفت: حذف اقلام دارویی از بیمه عواقب نامناسبی دارد.
تزلزل اقتصادی بیماران با حذف داروهای پوکی استخوان از بیمه نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ورود بیماران به فشارهای اقتصادی با حذف برخی  داروهای پوکی استخوان  از بیمه نگران کننده است ،گفت: حذف اقلام دارویی از بیمه عواقب نامناسبی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg تزلزل,اقتصادی,بیماران,با,حذف,داروهای,پوکی,استخوان,از,بیمه Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه  ملت درباره وضعیت تحمیل فشارهای اقتصادی بر بیماران براثر قطع دارو از ساختار بیمه،گفت: حذف دارو از بیمه با عنایت به اینکه بسیاری از بیماران نیز از طبقه متوسط جامعه تلقی می شود ،عواقب نامناسبی در بر خواهد داشت.

پوکی استخوان بیماری بسیار شایع در کشور است

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:پوکی استخوان بیماری بسیار شایع در کشور است وعواملی همچون کم تحرکی نیز بر افزایش شیوع بیماری مذکور تاثیر دارد.

سلیمی افزود: یکی از دلایل شیوع بیماری پوکی استخوان در کشور، ساعت کاری برخی از کارمندان است زیرا کارمندان به هیچ وجه در معرض تابش خورشید قرار نمی‌گیرند و این در حالی است که ساعت کاری برخی از کارمندان از صبح تا پس از غروب آفتاب است که این مهم موجب می شود کارمندان با کمبود ویتامین دی در بدن روبرو شوند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه درمانهای تزریقی هزینه بالای برای درمان پوکی استخوان دارد، الزامی است که به هیج وجه داروهای پوکی استخوان از لیست بیمه خارج نشود.

حذف اقلام دارویی از بیمه عواقب نامناسبی دارد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه ورود بیماران به فشارهای اقتصادی با حذف برخی داروهای پوکی استخوان  نگران کننده است یادآورشد: حذف اقلام دارویی از بیمه عواقب نامناسبی دارد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet