هدر موبایل
1397/09/02 13:05:00
سرویس اجتماعی
همتی تاکیدکرد:

حضور پزشک مقیم در بیمارستانهای دولتی دستاورد طرح تحول سلامت

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه ایجاد پزشک مقیم دستاورد بزرگ طرح تحول سلامت است،گفت: افزایش خدمات بیمارستانهای دولتی با اجرایی طرح تحول سلامت کلید خورد.
حضور پزشک مقیم در بیمارستانهای دولتی دستاورد طرح تحول سلامت عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه ایجاد پزشک مقیم دستاورد بزرگ طرح تحول سلامت است،گفت: افزایش خدمات بیمارستانهای دولتی با اجرایی طرح تحول سلامت کلید خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101018708906.jpg حضور,پزشک,مقیم,در,بیمارستانهای,,دولتی,دستاورد,طرح,تحول,سلامت Icana

احمد همتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت عملکرد بیمارستانهای دولتی در کشور،گفت: طرح تحول سلامت وضعیت خدمات رسانی در بیمارستانهای دولتی را ارتقا داد و این در حالی است که منظور از پزشک مقیم در بیمارستانهای دولتی این است که این پزشکان برای هرنوع خدمات رسانی به بیماران در بیمارستان حاضر هستند.

خدمات رسانی در بیمارستان‌های دولتی مناسب تر از گذشته است ​

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:خدمات رسانی در بیمارستانهای دولتی مناسب تر از گذشته است زیرا پزشکان مقیم در رشته های مختلف در بیمارستانها حضور دارند.

خدمات رسانی در بیمارستانهای دولتی مناسب تر از گذشته است زیرا پزشکان مقیم در رشته های مختلف در بیمارستانها دولتی حضور دارند

 

همتی افزود: خدمات در  بیمارستان های دولتی با طرح تحول سلامت ارتقا یافته است و این در حالی است که اگر فردی بخواهد در بیمارستان های خصوصی بخواهد تحت مدوا قرار بگیرد، می‌بایست هزینه‌های بخش خصوصی را نیز پرداخت کند.

گرانی تجهیزات پزشکی ریشه در تغییرات ارزی دارد​

وی ادامه داد:گرانی تجهیزات پزشکی ریشه در تغییرات ارزی دارد اما منتهی  وزارت بهداشت ودرمان و مجلس شورای اسلامی  از چندماه گذشته هماهنگی لازم را بعمل آورند که ارز بدین منظور تامین شود.

ایجاد پزشک مقیم دستاورد بزرگ طرح تحول سلامت است

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه ایجاد پزشک مقیم دستاورد بزرگ طرح تحول سلامت است یادآورشد: افزایش خدمات بیمارستانهای دولتی با اجرایی طرح تحول سلامت کلید خورد.

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet