خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/09/02 11:50:00
سرویس اجتماعی
سلیمی:

گرانی پوشک بچه سنخیتی باشعار فرزند آوری ندارد/ تحریم بهانه ای خوبی برای کمبود شیر خشک نیست

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه گرانی پوشک بچه سنخیتی با شعار فرزندآوری ندارد،گفت:تحریم بهانه ای خوبی برای کمبود شیر خشک نیست.
گرانی پوشک بچه سنخیتی باشعار فرزند آوری ندارد/ تحریم بهانه ای خوبی برای کمبود شیر خشک نیست نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه گرانی پوشک بچه سنخیتی با شعار فرزندآوری ندارد،گفت:تحریم بهانه ای خوبی برای کمبود شیر خشک نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg گرانی,پوشک,بچه,سنخیتی,باشعار,فرزند,آوری,ندارد/,تحریم,بهانه,ای,خوبی,برای,کمبود,شیر,خشک,نیست Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت  گرانی لوازم بهداشتی ودرمانی بچه در بازار کشور، گفت:جامعه ایران در شرایطی به سمت کهنسالی در حال پیشروی است که با توجه به گرانی لوازم بچه نمیتوان والدین را تشویق به فرزند آوریکرد بلکه باید درگام نخست فکری به حال ارزانی اقلام بهداشتی و دارویی کودکان کرد.

 بحران تامین شیر خشک توجیه پذیرنیست

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:بسیاری از مادران برای تغذیه نوزادان شیرکافی ندارند بنابراین بطور مسلم مادران مجبور هستند برای تغذیه نوزادان از شیر خشک استفاده کنند اما با توجه به کسری شیر خشک در بازار این مهم تبدیل به بحران برای والدین شده است.

ظرفیت تولید شیر در کشور با کسری شیر خشک همخوانی  ندارد

سلیمی افزود:  صنعت دامداری در تولید شیر شرایط مناسبی دارد و این در حالی است که نباید با این شرایط با کمبود شیر خشک روبرو شویم.

وی ادامه داد:اگر صادرات شیر خشک در کشور وجود دارد باید به هر قیمتی متوقف شود زیرا تغذیه کودکان در کشور از هرمهمی با اهمیت تر است.

تحریم بهانه ای خوبی برای کمبود شیر خشک نیست

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه گرانی پوشک بچه سنخیتی با  شعار فرزندآوری ندارد،یادآورشد:

تحریم بهانه ای خوبی برای کمبود شیر خشک نیست.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet