هدر موبایل
1397/09/02 13:04:00
سرویس اجتماعی
میرزاده تاکیدکرد:

کمبود آمبولانس  و راه های جاده‌ای نامناسب در کمین  سلامت بیماران گرمی

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه کمبود آمبولانس یکی از دغدغه های اساسی شهروندان گرمی است،گفت: راه‌های نامناسب جاده‌ای در کنار کمبود آمبولانس، بیماران در مناطق محروم از جمله گرمی را بسیار نگران کننده است.
کمبود آمبولانس  و راه های جاده‌ای نامناسب در کمین  سلامت بیماران گرمی نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه کمبود آمبولانس یکی از دغدغه های اساسی شهروندان گرمی است،گفت: راه‌های نامناسب جاده‌ای در کنار کمبود آمبولانس، بیماران در مناطق محروم از جمله گرمی را بسیار نگران کننده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108743668003.jpg کمبود,آمبولانس ,و,راه,های,جاده‌ای,نامناسب,در,کمین ,سلامت,بیماران,گرمی Icana

 سید حمایت میرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت خدمات رسانی به بیماران در مناطق محروم کشور،گفت:خدمات و امکانات درمانی در مناطق محروم از جمله گرمی در شرایطی مناسب نیست که راه های نامناسب عمرانی نیز براین مشکلات دامن زده است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:اجازه تاسیس مطب در مناطق محروم به پزشکانی که به تازگی فارغ التحصیل نیز داده شود اعطا شود زیرا مردم دراین مناطق نیازمند خدمات درمانی مناسب هستند.

  کمبود پزشک  مختصص در گرمی40 ساله شد

وی  ادامه  داد: در  حدود 40 سال است که گرمی در حسرت رفع  کمبود پزشکان متخصص  است بنابراین برای ماندگاری پزشکان متخصص در گرمی می‌بایست،دریچه‌های استخدام  برای فارغ التحصیلان پزشکی با  افزایش سهمیه برای طبابت  در گرمی بازشود تا از محرومیت زدایی در  این خصوص جلوگیری بعمل آید.

 عملکرد وزارت  بهداشت و درمان  در گرمی  نمره قبولی ندارد

 میرزاده  افزود: عملکرد وزارت بهداشت و درمان  در گرمی فاقد  نمره  قبولی است  بنابراین الزامی است که تدابیر ویژه ای مناسبی  برای رفع محرومیت زدایی درمانی   دراین  حوزه  انتخابیه  اعمال شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه کمبود آمبولانس یکی از دغدغه های اساسی شهروندان گرمی است یادآورشد: راه‌های نامناسب جاده‌ای در کنار کمبود آمبولانس بیماران را در مناطق محروم از جمله گرمی را بسیار نگران کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet