هدر موبایل
1397/09/02 13:39:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علوی با اشاره به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان:

حضور هم زمان برخی مدیران بازنشسته‌ای در بعضی از شرکت‌های دولتی و هیات مدیره ها

نایب رییس کمیسیون عمران درباره تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از جوانان در سطوح مدیریتی کشور و تصویب قانون منع به کراگیری بازنشستگان در مجلس گفت : در بعضی از شرکت‌های دولتی مدیران بازنشسته‌ای حضور دارند که در چندین شرکت دیگر عضو هیات مدیره هستند که باید با این افراد برخورد شود.
حضور هم زمان برخی مدیران بازنشسته‌ای در بعضی از شرکت‌های دولتی و هیات مدیره ها نایب رییس کمیسیون عمران درباره تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از جوانان در سطوح مدیریتی کشور و تصویب قانون منع به کراگیری بازنشستگان در مجلس گفت : در بعضی از شرکت‌های دولتی مدیران بازنشسته‌ای حضور دارند که در چندین شرکت دیگر عضو هیات مدیره هستند که باید با این افراد برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810101295489122.jpg حضور,هم,زمان,برخی,مدیران,بازنشسته‌ای,در,بعضی,از,شرکت‌های,دولتی,و,هیات,مدیره,ها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، احسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مدیرانی که چندین پست دارند، به دلیل جا ماندن از تمامی مسئولیت‌های خود باعث عدم تحقق قانون و برنامه‌ها در بخش‌های مختلف می‌شوند.

وی  درباره تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از جوانان در سطوح مدیریتی کشور بیان کرد: مجلس قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تصویب کرد اما بعضی از مدیران دولتی آنقدر میز مدیریت برایشان شیرین است که نمی‌خواهند آن را ترک کنند.

نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: در بعضی از شرکت‌های دولتی مدیران بازنشسته‌ای حضور دارند که در چندین شرکت دیگر عضو هیات مدیره هستند که باید با این افراد برخورد شود.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات مدیریتی امروز کشور این است که برخی از مدیران به دلیل داشتن سمت‌های متعدد از ایفای نقش خود جا می‌مانند، خاطرنشان کرد: مدیران چند سمتی به دلیل جا ماندن از مسئولیت‌های خود مشکلات عدیده‌ای را در تحقق قانون و برنامه‌ها به وجود می‌آورد که باید برای آنها چاره‌ای اندیشیده شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet