هدر موبایل
1397/09/02 22:34:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه خبرداد:

بررسی نظرات مطرح در کارگروه مشورتی CFT باحضور کدخدایی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ادامه بررسی لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم(CFT) در جلسه روز سه شنبه این کمیسیون خبر داد و گفت: مهمان این جلسه سخنگوی شورای نگهبان خواهد بود.
بررسی نظرات مطرح در کارگروه مشورتی CFT باحضور کدخدایی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ادامه بررسی لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم(CFT) در جلسه روز سه شنبه این کمیسیون خبر داد و گفت: مهمان این جلسه سخنگوی شورای نگهبان خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201811108078589906.jpg بررسی,نظرات,مطرح,در,کارگروه,مشورتی,CFT,باحضور,کدخدایی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حشمت الله فلاحت پیشه  درباره برنامه های هفته آینده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: قرار است روز سه شنبه سردار غیب پرور به مناسب هفته بسیج در کمیسیون حضور یابد.

وی افزود: در این جلسه موضوعات مرتبط با امنیت ملی در حوزه بسیج از جمله راهبردهای بسیج در افق 1404 و بودجه این نهاد مطرح خواهد شد.

رییس کمیسیون امنیت ملی یادآور شد: پس از این جلسه ادامه بررسی لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم(CFT)و همچنین نظرات مطرح شده در کارگروه مشورتی را با حضور اعضای کمیسیون به بحث خواهیم گذاشت.

بیشتر بخوانید:

فلاحت پیشه با بیان این که نظرات افراد در کارگروه مرتبط با CFT صرفا مشورتی است، گفت: جلسه روز سه شنبه تنها یک مهمان خواهد داشت و آن کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار است در آینده بازدیدی از صنایع موشکی هم داشته باشند.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet