شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/09/04 12:01:00
سرویس اقتصادی
میرزایی:

نرخ بنزین 1800 تومانی صحت ندارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: دولت برای افزایش قیمت بنزین هنوز تصمیمی نگرفته و بنزین ۱۸۰۰ تومانی صحت ندارد.
نرخ بنزین 1800 تومانی صحت ندارد عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: دولت برای افزایش قیمت بنزین هنوز تصمیمی نگرفته و بنزین 1800 تومانی صحت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/114163.jpg نرخ,بنزین,1800,تومانی,صحت,ندارد Icana

جلال میرزایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت بنزین به 1800 تومان، گفت: مجموعه دولت در خصوص افزایش قیمت بنزین جلسه ای با مجلس و کمیسیون انرژی برگزار نکرده اند و اعلام نشده که قرار است قیمت بنزین افزایش یابد و یا به چه میزان افزایش یابد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجوز افزایش قیمت سوخت براساس برنامه ششم توسعه به دولت داده شده است، افزود: با توجه به مصرف بی رویه فرآورده های نفتی به ویژه بنزین باید تصمیمی اساسی در این زمینه اتخاذ شود تا مانع مصرف بی رویه و قاچاق سوخت شد.

بیشتر بخوانید

• سهمیه بنزین بین ۶۰ تا ۱۰۰ لیتر است/نرخ دوم بیش از ۱۵۰۰ تومان است

• دولت به جای سهمیه بندی گلوگاه های قاچاق سوخت را ببندد

• سهمیه بندی بنزین به مصوبه مجلس نیاز دارد

• سهمیه بندی تاکتیکی برای کنترل مصرف سوخت

• چگونه سوخت سهمیه بندی می شود؟

• نرخ سوخت پلکانی می شود؟​

دولت در حال راه اندازی سامانه استفاده مجدد کارت سوخت است

وی با اشاره به اینکه دولت در حال راه اندازی سامانه استفاده مجدد کارت سوخت است، ادامه داد: صاحبان خودرو از این پس باید از کارت سوخت استفاده کنند تا بتوان بحث قاچاق سوخت از مرزهای مختلف کشور را کنترل کرد.

نماینده مردم ایلام، ایوان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: استفاده مجدد از کارت سوخت این آمادگی را ایجاد می کند تا در صورت لزوم برای سهمیه بندی سوخت اقدام شود.

جلال میرزایی

 

هنوز موضوع سهمیه بندی سوخت مطرح نشده است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت باید برای افزایش قیمت حامل های انرژی با مجلس هماهنگی های لازم را داشته تا تصمیم و پاسخگویی از سوی هر دو قوه انجام شود، تصریح کرد: دولت مسائل، مشکلات و دغدغه های خود را در حوزه سوخت با نمایندگان مطرح کرده ، اما درباره سهمیه بندی هنوز موضوعی مطرح نشده است.

خبرگزاری خانه ملت؛ هفته گذشته شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای اعلام کرد که از این پس جایگاه های سوخت تنها با کارت سوخت موظف به ارائه بنزین هستند که این خبر در فضای مجازی واکنش هایی همچون افزایش قیمت بنزین تا 1800 تومان را به همراه داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet