هدر موبایل
1397/09/04 13:35:26
سرویس فرهنگی
سالک تاکید کرد:

«لاَتَفَرَّقُوا»؛ کلیدواژه مسلمان برای شکست دشمن

عضو فراکسیون روحانیت مجلس معتقد است مسلمانان تنها از طریق عمل به « اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَ لاَ تَفَرَّقُوا» می‌توانند بر دشمن فائق آمده و پیروز شوند.
«لاَتَفَرَّقُوا»؛ کلیدواژه مسلمان برای شکست دشمن عضو فراکسیون روحانیت مجلس معتقد است مسلمانان تنها از طریق عمل به « اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَ لاَ تَفَرَّقُوا» می‌توانند بر دشمن فائق آمده و پیروز شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612102887208372.jpg «لاَتَفَرَّقُوا»؛,کلیدواژه,مسلمان,برای,شکست,دشمن Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و آغاز هفته وحدت، گفت: براساس آیه شریفه « اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَ لاَتَفَرَّقُوا» مسلمانان باید به ریسمان الهی چنگ زده و از آن جدا نشوند تا تفرقه و اختلافی ایجاد نشود.

با تحقق "اَشِدّآءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم" هفته وحدت معنا می‌گیرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: هفته وحدت در صورتی تحقق پیدا می‌کند که قلب‌های مسلمان نسبت به یکدیگر براساس «اَشِدّآءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم» شکل گیرد، قلب‌های آنان با محبت، مهر، وفا، صدق و اخلاص یکی شود و نخبگان، نویسندگان، بزرگان و سیاسیون جهان اسلام بر این تحقق این مهم تلاش کنند.

شکست دشمن فقط در سایه وحدت مسلمانان محقق می‌شود

وی با بیان اینکه شکست دشمن فقط در سایه وحدت مسلمانان محقق می‌شود، بیان کرد: مسلمانان باید با وحدت و قدرت در مقابل دشمنان اسلام یعنی آمریکا، اسرائیل و عربستان و اذنابشان ایستادگی کند.

هفته وحدت

رشد سریع بصیرت سیاسی جامعه اسلامی زمینه افول دشمن را فراهم کرده است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مسلمانان باید با وحدت در راستای توسعه و رشد کشور تلاش ‌کنند، اظهار کرد: در عمر 40 ساله انقلاب اسلامی و زمانی که در سی و دومین کنفرانس وحدت هستیم رشد سریع بصیرت سیاسی جامعه اسلامی زمینه افول و سقوط دشمنان را فراهم کرده است.

در وحدت توجه به محور ولایت فقیه و حاکمیت یکی از اصلی‌ترین ضرورت‌ها است؛ در حال حاضر جمهوری اسلامی از این نعمت برخوردار بوده به همین دلیل در جهان نقش آفرین است

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه دوران تجاوز، زورگویی و تصاحب آمریکا با وحدت مسلمان پایان یافته است، خاطرنشان کرد: در وحدت توجه به محور ولایت فقیه و حاکمیت یکی از اصلی‌ترین ضرورت‌ها است؛ در حال حاضر جمهوری اسلامی از این نعمت برخوردار بوده به همین دلیل در جهان نقش آفرین است.

بصیرت و شناخت عوامل نفوذی و توطئه‌ها برعلیه جامعه؛ وحدت مسلمانان

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه بسترسازی برای ارتقا فهم و بصیرت سیاسی  جامعه اسلامی باید مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: بصیرت و شناخت عوامل نفوذی و توطئه‌ها برعلیه جامعه، وحدت مسلمانان را به دنبال دارد.

رمز شکست داعش در عراق چه بود؟

وی توجه به تعهدات اخلاقی و تقوای الهی برای تقویت وحدت میان شیعه و سنی را یکی از اصلی‌ترین اصول دانست و تاکید کرد: در جریانات تروریستی که در جهان اسلام با پول عربستان و با هدایت موساد و سازمان سیا آمریکا به عنوان جنگ‌های نیابتی شکل گرفت آنچه که داعش را در منطقه شکست داد و تروریست را بیرون و تکفیری‌ها را  از بین ببرد وحدت جامعه اسلامی عراق حول محور آیت الله سیستانی بود.

پیروزی سوریه با وحدت ملت سوریه محق شد

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه پیروزی کشور سوریه نیز با همراهی مردم با حکومت این کشور و حدت ملت سوریه محقق شد، تاکید کرد: در یمن وحدت امت حول محور جریان حوثی‌ها عربستان را با شکست رو به رو خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet