ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/09/04 14:55:00
سرویس سیاسی
سالک:

وجدان در سازمان ملل مرده است/ سکوت مجامع بین المللی در مقابل جنایات یمن یک واقعیت است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه جنگ یمن که مصداق بارز جنایت جنگی است،گفت: عقل الکلیسم و وجدان مرده نمی‌توانند برای بشریت تصمیم بگیرند.
وجدان در سازمان ملل مرده است/ سکوت مجامع بین المللی در مقابل جنایات یمن یک واقعیت است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اینکه جنگ یمن که مصداق بارز جنایت جنگی است،گفت: عقل الکلیسم و وجدان مرده نمی‌توانند برای بشریت تصمیم بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/109811.jpg وجدان,در,سازمان,ملل,مرده,است/,سکوت,مجامع,بین,المللی,در,مقابل,جنایات,یمن,یک,واقعیت,است Icana

احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به یاوه گویی های اخیر ترامپ علیه مردم ایران و اظهارات سخیف پمپئو درباره خاورمیانه ،گفت: آمریکا شیطان بزرگی است که چهل سال است در مقابل پیروزی ملت ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) دست و پا می زند. 

وی افزود:الان هم به قول حضرت امام(ره) هیچ غلطی نتوانسته است بکند؛ بلکه در این تحریم‌ها و فشارها، ایران به خودکفایی در همه عرصه‌ها رسیده است و یا در شُرف رسیدن است. بنابراین حرف هایی که الان ترامپ می زند همانند گربه ای است که در یک اتاق گیر کرده و راه فراری ندارد و مادام حمله می کند به صاحب اتاق که بتواند فرار کند.

بیشتر بخوانید:

 

آمریکا در دنیای امروز منزوی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  امروز آمریکا در دنیا منزوی است،اظهار کرد:ملت ها از آمریکا تنفر دارند؛مردم یمن ،مردم سوریه مردم عراق ،پاکستان، افغانستان و کشورهای اروپایی و حتی خود مردم آمریکا از ترامپ و سران سلطه نفرت دارند.

نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس ادامه داد:این حرفی را که گفته است که ایرانی ها تروریست هستند،حرف جدیدی نیست،قبل از این هم اوباما و دیگران هم گفته بودند؛آن کسی که می گوید اگر ایران می خواهد مردمش چیزی برای خوردن داشته باشند باید به حرف آمریکا گوش کند! و یا حرف اخیری که می گوید خاورمیانه نجس است و یا مسائل دیگر .آنچه که لایق خود آنها است به دیگران نسبت می دهند و این نهایت عجز آنها و اقتدار جمهوری اسلامی است.

عقل الکلیسم و وجدان مرده نمی‌توانند برای بشریت تصمیم بگیرند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه جنگ یمن که مصداق بارز جنایت جنگی است و برای سکوت جوامع بین الملل متاسفیم،تاکید کرد: متاسفم که باید این جمله را بگویم که سازمان ملل وجدان مرده است و ما درمقابل وجدان مرده ها قرار گرفته ایم؛عقل الکلیسم و وجدان مرده این دو نمی‌توانند برای بشریت تصمیم بگیرند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه سکوت مجامع بین المللی در مقابل جنایات یمن یک واقعیت است که ما شاهدش هستیم،تصریح کرد: بیش از یک میلیون کودک و خردسال یمنی استخوان از پوست درآمده است و جهان سکوت کرده ولی اگر اتفاقی برای یک حیوان بیفتد برای آن سر و صدا می‌کنند، متاسفم برای آنها و میگویم که ملت یمن پیروز هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet