هدر موبایل
1397/09/05 10:00:00
سرویس سیاسی
فلاحت‌پیشه خبرداد:

بررسی نظرات کارگروه مشورتی CFT با حضور کدخدایی در کمیسیون امنیت ملی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی نظرات کارگروه مشورتی CFT با حضور کدخدایی در روز سه شنبه خبرداد.
بررسی نظرات کارگروه مشورتی CFT با حضور کدخدایی در کمیسیون امنیت ملی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی نظرات کارگروه مشورتی CFT با حضور کدخدایی در روز سه شنبه خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811109239466940.jpg بررسی,نظرات,کارگروه,مشورتی,CFT,با,حضور,کدخدایی,در,کمیسیون,امنیت,ملی Icana

حشمت الله فلاحت‌پیشه در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضح جلسه بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم  (CFT) اعاده شده از شورای نگهبان، گفت: کارگروه مشورتی CFT روز دوشنبه به مدت پنج ساعت برگزار شد و بر این اساس پیشنهاداتی حاصل شد.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بنابراین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز سه شنبه با حضور کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان جلسه تشکیل خواهد داد و پس از بررسی پیشنهادات، نظر نهایی ارائه می شود.

حشمت الله فلاحت پیشه

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کارگروه مشورتی CFT نظراتش را ارائه داده است اما هر کدام از اعضای کمیسیون امنیت ملی می توانند پیشنهاداتشان را مطرح کنند، خاطرنشان کرد: در این بین باید اذعان کرد که نظرات کارگروه ذکر شده در کمیسیون امنیت ملی به رای گذاشته خواهد شد.

یادآور می شود، آقایان فلاحت پیشه، نوریان، جلالی و ذوالنور اعضای مجلس در کارگروه مشورتی بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه CFT هستند؛ همچنین آقایان احمد وحیدی و آقامحمدی نمایندگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، کدخدایی نماینده شورای نگهبان و ظریف وزیر خارجه و جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور نمایندگان دولت در این کارگروه مشورتی هستند./

  • بیشتر بخوانید؛

کارگروه مشورتی CFT در هفته جاری با حضور نمایندگان دولت، مجمع تشخیص و شورای نگهبان تشکیل می‌شود

پایان پیان

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet