هدر موبایل
1397/09/07 12:07:00
سرویس سیاسی
سالک:

اتهام‌زنی آل‌خلیفه به ایران از سر استیصال از مشارکت 8درصدی ملت بحرین در انتخابات بود

نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس معتقد است رژیم بحرین انتخاباتی برگزار کرده که صرفا اعلام کند انتخابات در این کشور برگزار شده و فشارهای جهانی را از روی خود بردارد.
اتهام‌زنی آل‌خلیفه به ایران از سر استیصال از مشارکت 8درصدی ملت بحرین در انتخابات بود نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس معتقد است رژیم بحرین انتخاباتی برگزار کرده که صرفا اعلام کند انتخابات در این کشور برگزار شده و فشارهای جهانی را از روی خود بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806107827992969.jpg اتهام‌زنی,آل‌خلیفه,به,ایران,از,سر,استیصال,از,مشارکت,8درصدی,ملت,بحرین,در,انتخابات,بود Icana

احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به انتخابات پارلمانی بحرین که اخیرا برگزار شده اما اجازه حضور به شیعیان در عرصه کاندیداتوری داده نشد، گفت: آل خلیفه دست نشانده عربستان سعودی و بدون واسطه دست پرورده اسرائیل و آمریکا است و آنچه ارباب آنها تکلیف کند انجام می دهند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اقدامات آل خلیفه برای ساکت کردن صدای مخالفان، عنوان کرد: زندانی، تبعید و محاصره کردن افرادی همچون آیت الله شیخ نعیم قاسم و سران الوفاق حاکی از این است که اقدامات آنها دقیقا نقطه مقابل دموکراسی بوده که آمریکا از آن دم می زند.

وی در ادامه با بیان اینکه حکومت های کشورهای حاشیه خلیج فارس عشیره ای و موروثی است، یادآور شد: خفقانی که در کشورهای عربی وجود دارد ناشی از تصمیمات سازمان های جاسوسی آمریکا، اسرائیل و انگلیس است که ترجیح می د هند این حکومت موروثی حامی آنها در منطقه باقی بماند.

 

بیشتر بخوانید:

 

سالک ادامه داد: اگر آنها واقعا دموکراسی را قبول دارند باید مردم را مشارکت دهند اما انتخاباتی که اخیرا در بحرین برگزار شد به این معنا است که خفقان زیادی در این کشور وجود دارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس همچنین اضافه کرد: سران آل خلیفه به راحتی در انتخابات دست برده و تخلف می کنند اما بعد اینگونه منعکس می کنند که انتخابات برگزار کرده و حقوق مردم خود را رعایت می کنند.

نایب رئیس فراکسیون روحانیت مجلس در پایان با بیان اینکه در آینده نه چندان دور قدرت در اختیار مستضعفین عالم است، خاطرنشان ساخت: در همین راستا به علت مشارکت زیر 10 درصدی مردم بحرین در انتخابات پارلمانی، اتهام دخالت های ایران در جریان انتخابات این کشور را مطرح می کنند در حالی که جمهوری اسلامی در امور داخلی کشورها مداخله نمی کند اما یاور مستضعفان است و از آنجایی که وجدان آزادگان به بصیرت رسیده خود می توانند عوامل استکباری را باز شناسند و دوست خود را تشخیص دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet