هدر موبایل
1397/12/18 14:01:48
سرویس فرهنگی
احمدی لاشکی با اشاره به همکاری تمامی سازمان ها برای راه اندازی شبکه ملی گردشگری:

می‌توانیم از کنار گردشگری غرب کشور ، کل ایران را بگردانیم

عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس گفت: برای راه اندازی شبکه ملی گردشگری نیازمند این هستیم که قطعات مختلف این پازل کنار یکدیگر قرار گیرد یعنی همه باید کمک کنند و اگر تنها بایستد مطمئنا به نتیجه نخواهد رسید.
می‌توانیم از کنار گردشگری غرب کشور ، کل ایران را بگردانیم عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس گفت: برای راه اندازی شبکه ملی گردشگری نیازمند این هستیم که قطعات مختلف این پازل کنار یکدیگر قرار گیرد یعنی همه باید کمک کنند و اگر تنها بایستد مطمئنا به نتیجه نخواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/201702109864674861.jpg می‌توانیم,از,کنار,گردشگری,غرب,کشور,،,کل,ایران,را,بگردانیم Icana

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به راه‌اندازی شبکه ملی گردشگری که فعالیت‌های خود را در زمینه‌های گردشگری علمی، پژوهشی و موضوعات تاریخی، تفریحی شروع کرده است گفت: به نظر من شبکه ملی گردشگری برای جامعه یک نیاز و ضرورت باید باشد و چون حوزه کاری آنها علمی و گردشگری است، باید در این زمینه کمک شود.

راه‌اندازی شبکه ملی گردشگری برای جامعه یک نیاز و ضرورت باید باشد

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت ورزش و جوانان از روزی که تشکیل شد نگاه خوبی به بحث جوانان داشت و در حال حاضر نیز این وزارتخانه به ورزش و جوانان تبدیل شد اما چه درصدی از جوانان، ورزشکار هستند؟ یک تعداد معمولی از آنها ورزشکار هستند بنابراین جوانی را که اصل است فراموش کردیم و فقط به ورزش چسبیدیم.

تشکیل سازمان ملی جوانان ضروری است

در بودجه به وزارت ورزش و جوانان اختیاراتی دادیم که با توجه به درآمدهایش بتواند در حوزه گردشگری هزینه کند

وی افزود: بنده احساس می‌کنم که سازمان ملی جوانان باید حتما ایجاد شود در غیر این صورت جوان فراموش می‌شود. با این وضعیتی که در وزارت ورزش برای سامانه‌ای که تحت عنوان شبکه ملی گردشگری ایجاد شده، این وزارتخانه می‌تواند کار خوبی را در راستای چند کار مهم انجام دهد که مهمترین بحث مربوط به اشتغال جوانان است که از این طریق می‌تواند بخشی از دغدغه جوانان که اشتغال است را برطرف کند  که با حل این مشکل، بحث ازدواج و سپس مسکن نیز حل می‌شود بنابراین با خواسته جوانان به اشتغال خواهیم رسید.

برای اجرای فعالیت‌های شبکه ملی گردشگری همه ارگانهای مربوط کنار یکدیگر بایستند

عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس ادامه داد: کاری که در راستای گردشگری با این عنوان در حال انجام است، بنده فکر می‌کنم که برای اجرایی شدن آن نیازمند این هستیم که قطعات مختلف این پازل کنار یکدیگر قرار گیرد یعنی همه باید کمک کنند و اگر تنها بایستد مطمئنا به نتیجه نخواهد رسید. از سازمان برنامه و بودجه کشور تا سازمان میراث فرهنگی باید کنار یکدیگر بایستند. باید از فرصت جوان برای راه‌اندازی آن استفاده کنیم.

غرب استان مازندران را اگر مستقل کنند، می‌توانیم از کنار گردشگری غرب ایران، کل ایران را بگردانیم

می‌توانیم از کنار گردشگری غرب ایران، کل ایران را بگردانیم

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نیازمند اجماع هستیم و وزارت جوانان باید پای کار بیاید و محکم بایستد تصریح کرد: نباید به گونه‌ای نشود که هر کسی که احساس کرد ممکن است آقای مونسان آسیب ببیند پس آقای سلطانی‌فر بیاید. بلکه جوانان دغدغه ما هستند بنابراین فرصتی که کشور از نظر گردشگری دارد مثل شمال کشور که ظرفیت بالایی دارد و یا اگر غرب استان مازندران را مستقل کنند، می‌توانیم از کنار گردشگری غرب ایران، کل ایران را بگردانیم.

مجلس در قانون‌گذاری از شبکه ملی گردشگری حمایت می‌کند

احمدی لاشکی افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوبی که داریم و دانشگاه‌ها که رشته‌های گردشگری را ایجاد کردند باعث شده که  در مجموع شبکه بسیار خوبی ایجاد شود و باید مورد حمایت قرار گیرد و اگر اینها مواردی را دارند که برای حمایت نیاز به قانون‌گذاری دارد، اعلام کنند و با فراکسیون‌های گردشگری نیز صحبت می‌کنیم تا با قوانینی که مورد نیاز هست، برای ارتقاء آن تلاش کنیم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا در بودجه درباره این موضوع صحبتی صورت گرفته گفت: درباره جزئیات صحبتی نشد اما در کلیات بحث شد و به وزارت ورزش و جوانان اختیاراتی دادیم که با توجه به درآمدهایش بتواند در اینجا هزینه کند.

امیدواریم خط یک جاده شمال سریع تر افتتاح شود

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: الحمدلله شمال کشور آمادگی لازم را دارد و شهرداران و فرمانداران همه آمادگی لازم را برای گردشگر پذیری دارند و نشست های خوبی به ویژه در استانداری مازندران گذاشتند و آماده مهمانان هستند و امیدوارم که بتوانیم امسال نیز پذیرای عزیزان باشیم و از وزیر راه و شهرسازی نیز درخواست دارم با توجه به اینکه مردمان شمان مهمان نواز خوبی هستند، خط یک جاده سریع تر افتتاح شود و از یک طرفه شدن جاده و اینکه بومی ها دچار آسیب می شوند ، مشکل را حل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet