انتخابات ریاست جمهوری
1397/09/06 09:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بختیار:

احیای کارت سوخت هیچ ارتباطی به سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن ندارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: احیای کارت سوخت هیچ ارتباطی به سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن ندارد و اگر دولت بخواهد قیمت بنزین را افزایش دهد نیاز به مجوز مجلس دارد.
احیای کارت سوخت هیچ ارتباطی به سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن ندارد عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: احیای کارت سوخت هیچ ارتباطی به سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن ندارد و اگر دولت بخواهد قیمت بنزین را افزایش دهد نیاز به مجوز مجلس دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/46271.jpg احیای,کارت,سوخت,هیچ,ارتباطی,به,سهمیه‌بندی,بنزین,و,افزایش,قیمت,آن,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی بختیار ، با بیان اینکه کمیسیون انرژی سناریوهای مختلفی را در رابطه با ساماندهی سوخت کشور بررسی کرده است،گفت: در حال حاضر کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس در حال بررسی هر یک از این سنایروها و تاثیر آن بر تورم و اقتصاد کلان اقتصادی هستند.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: تاکنون در دولت و مجلس، هیچ تصمیمی درباره سهمیه‌بندی بنزین، افزایش قیمت و 2 نرخی شدن آن اتخاذ نشده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه دولت فعلا فقط تصمیم به احیای کارت سوخت گرفته است، اضافه کرد: مدیریت مصرف سوخت، جلوگیری از قاچاق بنزین و همچنین کاهش مصرف سوخت از جمله دلایل احیای کارت سوخت است.

علی بختیار

 

بختیار با تاکید بر اینکه احیای کارت سوخت هیچ ارتباطی به سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت آن ندارد، اظهار داشت: اگر دولت بخواهد قیمت بنزین را افزایش دهد نیاز به مجوز مجلس دارد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس کمیته ساماندهی سوخت تاکنون چند جلسه تشکیل داده و سناریوهای مختلف  را بررسی کرده است، تأکید کرد: هنوز این کمیته به تصمیم قطعی و نهایی درباره ساماندهی سوخت نرسیده است.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet